Wydrukuj tę stronę

Grzegórzki Park - zaciszny azyl w centrum miasta

Pod koniec przyszłego roku na mapie Krakowa pojawi się nowe osiedle, którym zdecydowanie powinni zainteresować się wszyscy, którzy cenią bliskość centrum miasta, ale nie zamierzają rezygnować z mieszkania w spokojnej okolicy. Grzegórzki Park w niezwykły sposób połączy zalety położenia w pobliżu najważniejszych punktów Krakowa z bezpieczeństwem, spokojem i wygodą.

 

Ci, którzy zdecydują się na zamieszkanie w Grzegórzki Park, znajdą się w sąsiedztwie najważniejszych miejsc w mieście – Rynku Głównego, kilku znanych krakowskich uczelni, Ogrodu Botanicznego, Uniwersytetu Ekonomicznego, Opery Krakowskiej, a także galerii handlowych. Po codzienne zakupy mieszkańcy nie będą musieli udawać się daleko – na parterze i pierwszym piętrze uwzględniono część usługowo-handlową. Zaciszna ulica Francesco Nullo znajdująca się zaledwie w odległości półgodzinnego spaceru od Sukiennic to same zalety. Położenie inwestycji docenią pasażerowie korzystający z publicznego transportu. Grzegórzki Park powstaje w pobliżu ronda Mogilskiego - jednego z najważniejszych punktów przesiadkowych w mieście. Oznacza to doskonałą komunikację i bezproblemowy dojazd w praktycznie dowolny punkt Krakowa.

Wszystkie osiem budynków wchodzących w skład Grzegórzki Park otrzyma elegancką, lekko zaokrągloną formę geometryczną, która doskonale podkreśla spokojny charakter okolicy. Dodatkowo poczucie bezpieczeństwa wzmocnią również całodobowy monitoring oraz portiernia.

Jednak ten prestiżowy zespół budynków to nie tylko atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Mieszkania zaprojektowano przede wszystkim z myślą o ich funkcjonalności, tak aby łatwo można było zaaranżować przestrzeń według własnych potrzeb. To dlatego w ofercie znalazły się zarówno mieszkania z aneksem kuchennym, jak i osobną kuchnią.

Do wyboru klientów udostępniony zostanie szeroki wachlarz mieszkań w atrakcyjnych cenach. Wiele mieszkań w Grzegórzki Park będzie można kupić w cenie 7.000 zł/m2 brutto. Wszystkie dostępne lokale zaprojektowano z troską o ich najwyższy standard i funkcjonalność. Dzięki temu każdy mieszkaniec będzie mógł dopasować je do swoich oczekiwań.

Biuro Sprzedaży Mieszkań
ul. Francesco Nullo
31-543 Kraków
tel. 12 411 12 00

www.GrzegorzkiPark.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz