Anioły na szczudłach - weselna atrakcja

Anioły na szczudłach to świeża opcja z cyklu atrakcje na ślubie. Skąd się wzięły na ślubach ? Tak do końca nie wiadomo...

Kim są Anioły na Weselu?

To przebrani szczudlarze artyści, aktorzy lub tancerze. Górują nad zebranymi gośćmi, rozsyłają uśmiechy i rozdają drobne łakocie z wysokości szczudeł. Mogą również sypać konfetti, płatki róż lub puszczać bańki mydlane.
Dlaczego akurat Anioły? Może dlatego, że od najmłodszych lat wierzymy w swojego Anioła Stróża, który stoi gdzieś obok i chroni nas przed złem. Anioły przynoszą  szczęście i podkreślają swoją obecnością wyjątkowy charakter tego dnia.

Anioły na szczudłach - Grupa Teatralna Galimatias


Gdzie wykorzystać pomoc Aniołów?
W trakcie ślubu Anioły mogą asystować Parze Młodej podczas wyjścia z kościoła - to właśnie czas, kiedy mogą sypać płatkami róż, ryżem czy puszczać bańki mydlane. Anioły mogą też towarzyszyć Parze Młodej podczas pierwszego tańca. Mogą zapraszać gości weselnych do zabawy. Mogą wnosić weselny tort lub rozdawać łakocie ze słodkiego stołu.
W przypadku zatrudnienia profesjonalnych tancerzy można liczyć na dodatkowy występ i taniec dla Gości.

Ile kosztują Anioły na szczudłach?
Para aniołów to koszt od 350 zł do 600 w zależności od regionu i firmy.
Nie da się przejść obok nich obojętnie, wywołują nie lada emocje wśród dzieci i zaskoczenie wśród Gości. Zdjęcia w ich towarzystwie będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia. W całości budżetu ślubnego to w sumie niewielka część. Czy chcecie Anioły na szczudłach, czy nie to Wasz wybór - jak ze wszystkim, co dotyczy Waszego wesela.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

2 komentarzy

 • Link do komentarza Szczudlini niedziela, 04 luty 2018 15:25 napisane przez Szczudlini

  Bardzo dobry artykuł :).
  Dodałbym jeszcze z własnego doświadczenia, że szczudlarze są świetnym pomysłem na zajęcie gości podczas składania życzeń.
  Faktycznie, nie można przejść koło NAS obojętnie :D.
  Szczudlini

 • Link do komentarza Justa niedziela, 01 marzec 2015 18:58 napisane przez Justa

  Witam,
  uwazam, ze slub ma sie raz w zyciu i warto sprawic, aby byl niezapomniany! Na pewno anioly na szczudlach w tym pomoga, szczegolnie jesli chodzi o najmlodszych:)
  Bylismy z corka (4-letnia) na weselu u znajomych, ktorzy wlasnie zamowili sobie taka atrakcje i coreczka oraz pozostale dzieci - byly zachwycone!! Do dzisiaj to bardzo mile wspominamy:)

Skomentuj