Ela i Błażej i ich przyjęcie w Winiarni nad jeziorem

Bardzo lubię towarzyszyć parze i fotografować momenty na tego typu intymnych przyjęciach. Bez wymuszonej formy czy sztywnych tradycyjnych ram. Para młoda przygotowywała się w swoim domu a towarzystwa dotrzymywała im ich przygarnięta psinka, której oczywiście nie mogło zabraknąć na zdjęciach:)
Ślub odbył się w bardzo rodzinnej atmosferze. Gwar bliskich, którzy dawno się nie widzieli a zjechali się z wielu zakątków, wymiany uśmiechów, krzątające się dzieci to zwykła codzienność, która pięknie zatrzymuje w kadrach to co proste i ulotne.


W uroczystości, przyjęciu czy plenerze kompletnie nie przeszkadzał nam deszcz, który od rana nie dawał o sobie zapomnieć. Intymny charakter uroczystości oraz luźną rodzinną atmosferę udało się stworzyć dzięki braku osoby prowadzącej czy też sztywnego planu dnia i części tanecznej.
W tak niewielkim gronie przyjaciele, znajomi i rodzina chcieli ze sobą porozmawiać przy lampce wina, pysznym jedzeniu i pięknych okolicznościach przyrody. Zawsze zachęcam moje pary do wykonania krótkiej sesji w dniu ślubu, by uchwycić towarzyszące im emocje w TYM dniu.
To właśnie wtedy para może na chwile uciec od wszystkich, by cieszyć się chwilą sam na sam. A jeśli mi przy okazji uda się złapać kilka emocjonalnych ujęć, wymiany spojrzeń czy czułości, to pięknie dopełnia reportaż. Winiarnia nad jeziorem o tyle urzeka ze jest to prawie w Warszawie (Józefow) a można się poczuć jak w urokliwym zakątku Mazur z dala od tętniącego życiem miasta. Na tarasie rosną leciwe drzewa a widok rozpościera się na małe jeziorko, przy którym można odpocząć korzystając z leżaków. Dopełnieniem jest smaczna kuchnia i dania z grilla.
Miejsce sprzyja dostosowaniu klimatu, który chce się stworzyć: boho, styl leśny czy rustykalny.
Uwielbiam również prywatnie wracać do tego miejsca:)

Zdjęcia - Anna Dedo / www.annadedo.pl

slub i wesele w winiarni, winiarnia nad jezioremwiniarnia nad jezioremslub i wesele nad jeziorem, winiarnia nad jesiorem, fotograf slubnyslub i wesele nad jeziorem, winiarnia nad jezioremslub i wesele nad jeziorem, winiarnia nad jezioremwiniarnia nad jezioremslub i wesele nad jezioremwinairnia nad jeziorem, slub i wesele nad jeziorem, reportaz slubnywiniarnia nad jezioremwiniarnia nad jezioremslub i wesele nad jezioremslub i wesele nad jeziorem, winiarnia nad jezioremwiniarnia nad jeziorem, slub i wesele nad jezioremwiniarnia nad jeziorem, slub i wesele nad jeziorem
slub i wesele nad jeziorem, winiarnia nad jezioremwiniarnia nad jezioremslub i wesele nad jeziorem, winiarnia nad jezioremwiniarnia nad jezioremwiniarnia nad jeziorem

 

 

Po więcej zdjęć z reportażu zapraszam tutaj http://annadedo.pl/portfolio/winiarnia-nad-jeziorem/


</

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj