Wydrukuj tę stronę

Vouchery prezentowe, czyli oryginalne upominki na ślub

Zastawa stołowa, komplet ręczników i dziesięć kuponów na Totolotka to bardzo popularne i mało oryginalne upominki na ślub. Chcesz podarować Młodej Parze coś naprawdę wyjątkowego? Sprawdź poniższą listę voucherów prezentowych dla dwojga. Kupując taki prezent, podarujesz Młodym coś naprawdę wyjątkowego - niezapomniane przeżycia i cudowne wspomnienia.

ślub wesele prezent na ślub prezent ślubny voucher ślubny prezent dla pary młodej superprezenty.pl

#1 Skok dla dwojga

Skok spadochronowy z wysokości ponad czterech tysięcy metrów to szalona przygoda, którą Młodzi zapamiętają na długo. W pakiecie otrzymają skok w tandemie pod okiem doświadczonych instruktorów, niesamowite widoki i dużą dawkę adrenaliny. Istnieje możliwość dokupienia usługi filmowania. Pakiet zdjęć i filmów ze skoku to nie tylko świetna pamiątka, ale również dowód tego niesamowitego wyczynu. Kolejnym szalonym pomysłem na prezent na ślub jest skok na bungee dla dwojga. Wysokość mniejsza niż w przypadku skoku ze spadochronem, ale emocje równie duże!

#2 Lot w przestworzach

Pozostając w klimacie przestworzy, Młodej Parze możesz wykupić również voucher na lot. W Internecie znajdziesz między innymi oferty lotu helikopterem lub motoszybowcem. Bardzo popularne są również loty paralotnią i balonem. Organizatorzy takich wypraw dbają o dogodną i bezpieczną lokalizację - z dala od miasta i wśród pięknych widoków przyrody. 

#3 Romantyczny pobyt za miastem

Voucher na pobyt w romantycznym hotelu za miastem to świetna opcja przede wszystkim dla tych par, które nie mają zaplanowanej podróży poślubnej. Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego często wiąże się ze stresem. Gdy będzie już po wszystkim, Młoda Para na pewno chętnie wyjedzie w miejsce, gdzie nikt nie będzie im przeszkadzał. Takie hotele bardzo często mają własne strefy “SPA & wellness” z saunami, basenem i możliwością wykupienia dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. 

#4 Warsztaty we dwoje

Warsztaty to świetna opcja łączenia przyjemnego z pożytecznym. Świeżo upieczeni mąż i żona nie tylko spędzą razem czas, ale także nauczą się czegoś nowego. Wśród popularnych ofert dla dwojga znajdziesz między innymi: degustację win z profesjonalnym sommelierem, kurs kuchni wietnamskiej, warsztaty wyrobu czekolady i kurs jeździecki. Satysfakcja gwarantowana!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)