Romantyczny hotel

Rozmowa z Michaelem Mattersberger - ekspertem spa, opiekunem i doradcą do spraw marketingu grupy hotelowej Premium Spa Resorts.

„Premium Spa Resorts” to nowa międzynarodowa grupa wybranych hoteli wellness & spa w Austrii i Włoszech, gdzie można spędzić luksusowy urlop w absolutnym komforcie z niezliczonymi rozkoszami dla ducha i ciała.
Jaka idea przyświeca grupie PSR?

Do tej grupy hotelowej należą wyłącznie najlepsze renomowane hotele, specjalizujące się w dziedzinie wellness i spa, które znajdują się na terenie Austrii i Włoch. W najbliższym czasie zaplanowaliśmy powiększenie naszej grupy o kolejne kraje europejskie, a w przyszłości chcielibyśmy dołączyć do niej hotele wellness i spa z całego świata.

Jakie dokładnie hotele znajdują się w tej grupie?

Wellnessresidenz Alpenrose – Maurach (Austria)

Central Spa Hotel – Sölden (Austria)

Wellnesshotel Krallerhof – Leogang ( Austria)

Traumhotel liebes Rotflüh – Haldensee ( Austria)

Wellness & Geniesserhotel Salzburgerhof – Zell/See (Austria)

Wellness Residenz Schalber – Serfaus (Austria)

Alpenresort Schwarz – Mieming (Austria)

Sporthotel Stock – Finkenberg (Austria)

Hotel Trofana Royal – Ischgl (Austria)

Hotel Adler Wellness & Sport Resort – Gröden (Włochy)

Adler Thermae Spa & Wellness Resort – Bagno Vignoni (Włochy)

Quellenhof Sport- und Wellnessresort – Meran (Włochy)

 

Jakimi kryteriami kierują się Państwo przy wyborze hotelu?
1.Tylko najlepsze hotele spa o standardzie ****s i *****
2.Minimalna powierzchnia obszaru spa nie może być mniejsza niż 2.000 m²
3.Cena od osoby za jeden dzień od 130 EUR (śniadanie z kolacją lub pełne wyżywienie)
4.Ponadprzeciętna obsługa we wszystkich dziedzinach (dotyczy zarówno serwisu hotelowego, jak również usług w dziedzinie fitness, kosmetyki, terapii relaksujących)
Jakie trendy dostrzega się w tych hotelach?
Hotele te dopasowują się zawsze do wymogów swoich gości. Nasze hotele odwiedzają zarówno pojedyncze osoby, osoby w podeszłym wieku, jak również nowożeńcy, którzy wybrali nasz hotel jako cel swojej podróży poślubnej. Coraz częściej z ofert beauty korzystają nie tylko panie ale również mężczyźni, którzy pragną poprawić swój wygląd zewnętrzny. Nie brakuje też prawdziwych golfistów, znajdujących przed naszymi hotelami lub w ich pobliżu, obszerne pola golfowe.
W dziedzinie spa gwarantujemy bezgraniczne rozpieszczenie w doskonałości, indywidualne porady i osobistą opiekę nad każdym naszym gościem, zabiegi kosmetyczne, nowe oraz tradycyjne sposoby medytacji wraz z niezliczoną ilością różnego rodzaju terapii, wywodzących się zarówno ze starożytnego Egiptu, jak również wykorzystujących najnowsze osiągnięcia nauki i medycyny.
Czy wellness jest tylko trendem w modzie?
Nie, wellness jest czymś więcej niż trendem w modzie - oznacza bardzo osobiste, pozytywne nastawienie do życia, które wyraża się w różnych dziedzinach jak np.w sposobie spędzania urlopu, odżywianiu, aktywnym ruchu, sporcie oraz duchowej sile każdego człowieka.

Co jeszcze oprócz wellness i spa oferuje grupa hotelowa Premium Spa?
Alpy są olbrzymią sportowo-europejską areną. Już za drzwiami hotelowymi rozpoczynają się różnorodne sportowe atrakcje: zimą można jeździć na nartach, snowboardzie, uprawiać biegi narciarskie, latem dysponujemy licznymi placami golfowymi, kortami i halami tenisowymi, można jeździć rowerami górskimi na świetnie przygotowanych i oznaczonych trasach rowerowych, uprawiać Nordic Walking, wędrówki i wspinaczkę górską, kajakarstwo, Rafting, jazdę konną. Posiadamy również obszerne i bardzo dobrze wyposażone pomieszczenia fitness, w których zajęcia prowadzone są grupowo lub indywidualnie pod opieką świetnie przygotowanych trenerów.
Dla rodzin z dziećmi mamy różnego rodzaju propozycje na spędzenie spokojnego urlopu, podczas którego rodzice mogą skorzystać z naszych ofert, a dzieci mają zapewnioną doskonałą opiekę.
Znawcom wykwintnego jedzenia zapewniamy rozkosze kulinarne na najwyższym, światowym poziomie. Nasze hotele zostały niejednokrotnie odznaczone za doskonałość kuchni i profesjonalizm.
Ponadto dysponujemy wieloma pomieszczeniami, w których odbywają się różnego rodzaju seminaria i spotkania.

Czy Państwa goście hotelowi są zawsze zadowoleni, czy też mają inne życzenia?
Serwis hoteli Premium Spa nie pozostawia żadnych niespełnionych życzeń. Do grupy hotelowej Premium Spa należą komfortowe hotele o standardzie 4-ro i 5-cio gwiazdkowym i - już chociażby ze względu na ten fakt - nie możemy sobie pozwolić na lekceważenie życzeń naszych gości.

W jaki sposób oczarowują swoich gości hotele Premium Spa?
Z pewnością najwyższą światową jakością, która jest adekwatna do cen i świadczonych usług, jak również położeniem naszych hoteli, które wkomponowane są w przepiękną alpejską panoramę. Rozpieszczamy naszych gości będąc do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Ponadto możemy poszczycić się komfortowymi pokojami i apartamentami, urządzonymi w bezpretensjonalnej elegancji oraz luksusowo wyposażonymi pomieszczeniami spa i wellness.

Dlaczego chce Pan zachęcić akurat polskich urlopowiczów do odwiedzenia Waszych hoteli?
Polscy goście mają duże wymagania jeśli chodzi o wysoki standard hoteli. Z tego co wiem, zainteresowanie w Polsce hotelami spa wzrasta coraz bardziej. Ludzie, pragnący poprawić swoje samopoczucie i zregenerować swoje ciało i umysł, coraz częściej szukają właśnie takich możliwości i warunków, jakie my stwarzamy w naszych hotelach. Dużym plusem jest tutaj też kryształowo czyste górskie powietrze oraz alpejskie krajobrazy, które potęgują doznania naszych gości. Takiej formy wypoczynku – chociażby w najkrótszej weekendowej formie – potrzebuje czasami każdy człowiek.

Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji na stronie www.premiumsparesorts.com
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj