Wydrukuj tę stronę

RuaBonita - zaciszna enklawa w Śródmieściu Krakowa - idealna dla Nowożeńców

Wyobraź sobie nowoczesne i komfortowe mieszkania w atrakcyjnej cenie.
To właśnie Rua Bonita. Osiedle budowane z myślą o ludziach, dla których słowo „dom” ma szczególne znaczenie.

Położone w kameralnej części dzielnicy Śródmieście, zabezpieczone pełną infrastrukturą i doskonale skomunikowane z centrum, oferuje wysoki komfort życia w przyjaznym otoczeniu.


Wyobraź sobie modernistyczną architekturę, otoczoną kameralnymi zielonymi zakątkami. To właśnie Rua Bonita. Całość kompleksu stanowią dwa budynki. Budynek B został zrealizowany w latach 2011-2013. Ukończenie budowy budynku A planowane jest na IV kwartał 2014 roku. Elewacje ozdobią drewniane żaluzje na balkonach, eleganckie balustrady i kamień naturalny w linii parteru.

Wnętrze osiedla to strefa wypoczynku dostępna wyłącznie dla mieszkańców. Drewniane ławki i podesty oraz podświetlony plac zabaw zaprojektowano z myślą o chwilach wytchnienia – krótkich spacerach, zabawach z rodziną i spotkaniach z przyjaciółmi.

W projekcie postawiono również na funkcjonalność i bezpieczeństwo. Podziemny parking z bezpośrednim dostępem do wind i klatek schodowych oraz nowoczesny kilkustopniowy system kontroli dostępu, gwarantują komfortowy i bezpieczny powrót do domu.


Wyobraź sobie zaciszną enklawę w Śródmieściu Krakowa. To właśnie Rua Bonita.
W bocznej uliczce, gdzie nie ma dostępu zgiełk miasta, za to pełną swobodę ma zieleń, a w pobliżu działkowicze uprawiają swoje malutkie ogrody. Między głównymi arteriami komunikacyjnymi – ulicami Mogilską i Meissnera, o krok od przystanków komunikacji miejskiej i zaledwie 3 km od Rynku Głównego.

Wypoczynek w ciszy i spokoju, czy pełnia miejskich rozrywek? Już nie musisz wybierać. Zamieszkajw spokojnym, zacisznym miejscu, nie rezygnując z bliskości atrakcji, jakie oferuje centrum Krakowa.

Wyobraź sobie przestronne i ustawne mieszkania z wyjściem na słoneczny balkon lub taras. To właśnie Rua Bonita. Możesz wybierać spośród 163 komfortowych lokali II etapu inwestycji,
rozmieszczonych na 7 kondygnacjach budynku A. Zróżnicowana powierzchnia dostępnych metraży gwarantuje, że każdy znajdzie tu swoją przestrzeń do życia.

Przemyślane rozwiązania projektowe zapewniają mieszkańcom dużą swobodę aranżacji. Mieszkania na piętrach od I do VII mają wysokość 2,70m, są zaprojektowane w taki sposób, aby nawet na niewielkiej przestrzeni zapewnić maksymalną funkcjonalność. Planowany termin realizacji II etapu – IV kwartał 2014.

www.ruabonita.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)