Biżuteria

Chwosty - wiszące pędzelkowate, frędzelkowate kolczyki zawitały do nas w poprzednim sezonie modowym i na pewno pozostaną z nami na dłużej. Bardzo kobiece, charakterne i różne w formie będą wyborem niejednej Panny Młodej w sezonie 2019.

Spinki do mankietów - jeden z najdelikatniejszych, najdrobniejszych elementów biżuterii męskiej. Pozornie niewidoczne, jednak bardzo ważne w całości stylizacji męskiej. Dodają charakteru, pewności siebie i stylu. Noszone z pewną nonszalancją w postaci codziennej, nieco żartobliwej, lub bardzo formalnej, przeznaczone na wielkie gale i na ślub są zwykle jedyną biżuterią męską, na którą pozwalają sobie panowie.

Ciężko wyobrazić sobie ślubną stylizację bez biżuterii. Jest wówczas niekompletna i pozbawiona wyrazistości. I dotyczy to nie tylko ubioru Panny Młodej. Nie można zapomnieć, że biżuteria ślubna dostępna jest również w męskim wydaniu, w formie spinek do mankietów, wpinek do butonierek i... krawatów bolo.

Biżuteria dla Panów - czyli mężczyzna też człowiek!

Classima znaczy klasyka. Zegarek Baume & Mercier jest jak ilustracja historii tej znakomitej marki.

Choć za oknem temperatury ujemne - wszakże na wiosnę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać - 14 lutego znowu zrobi się gorrrrąco!