Podróż poślubna

Planując podróż poślubną zajrzyj do nas! Dowiesz się ile kosztuje podroż poślubna i jakie destynacje są najczęściej wybierane przez Pary Młode, gdzie spędzić miesiąc miodowy latem, a gdzie zimą.

Podróż poślubna to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć ciekawe miejsca na świecie, wraz z ukochaną osobą. Jest to też doskonała okazja ku temu, aby zrelaksować się po stresującym okresie przygotowań do ślubu. O czym należy pamiętać organizując podróż poślubną? Jakie kierunki warto wziąć pod uwagę, szukając miejsca na spędzenie tego wyjątkowego czasu?

Wspólnie z współmałżonkiem zastanawiasz się, jak wydać zebrane pieniądze z wesela? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia – przygodę życia – podróż po Europie kamperem. To jeden z najmniej kosztownych sposobów spędzania wolnego czasu i zwiedzania świata. Podróżując z domem na kółkach dotrzesz w wybrany zakątek na świecie, przy czym będziesz mógł przenocować na skraju lasu lub na brzegu jeziora, mając gdzie przyrządzić posiłek, wykąpać się i przespać. Sprawdź, ile mogą kosztować wakacje kamperem.

Najbardziej popularnymi miesiącami na organizację ślubu są miesiące od kwietnia do września. Jednak coraz częściej pary decydują się na ten wyjątkowy dzień późną jesienią lub nawet zimą.

Podróż poślubna to często ostatnia okazja do spędzenia wakacji we dwoje. Gdy na świat przychodzą dzieci, wybiera się inne kierunki wakacyjne i spędza się wolny czas w zupełnie odmienny sposób. Gdzie jechać na wycieczkę po ślubie? Oto 5 polecanych kierunków, które są alternatywą dla spędzania urlopu w Polsce.

Wybierasz się po raz pierwszy do malowniczej Chorwacji? Nie wiesz, co może spotkać Cię na miejscu? Sprawdź nasz krótki przewodnik, dzięki któremu poznasz najwspanialsze miejsca tego urokliwego kraju. Poznaj wspaniałe zakątki z wielowiekową tradycją i specyficznym klimatem.

Wakacje na pokładzie jachtu stają się coraz popularniejszą formą wypoczynku, także wśród nowożeńców planujących podróż poślubną. Polscy turyści wybierają rejsy, ponieważ to ciekawy sposób na relaks połączony z nauką żeglowania oraz zwiedzaniem wybranych portów. Obecnie najwięcej osób decyduje się wynająć jacht w basenie Morza Śródziemnego. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się natomiast rejsy w Chorwacji.

Egzotyczne, cudowne krajobrazy, klimatyczne hotele, serdeczni mieszkańcy i lokalne atrakcje. Czy tak może wyglądać podróż poślubna? Oczywiście!

Podróż poślubna jest dla wielu nowożeńców ważniejsza niż samo wesele i ślub. Tygodniowy lub dwutygodniowy wyjazd jest doskonałą okazją, by nacieszyć się małżonkiem i odpocząć po wyczerpujących przygotowaniach do przyjęcia weselnego i poprzedzającej je uroczystości zaślubin. Podpowiadamy, jakie są 3 najlepsze kierunki dla nowożeńców.

Zwieńczeniem miesięcy przygotowań do jednego z najważniejszych dni w życiu każdej Młodej Pary jest dzień ślubu i wesela. Młoda Para wypowiada sakramentalne "tak", a po zabawie do białego rana wyrusza w wymarzoną podróż poślubną.

Ślub, wesele i podróż poślubna to wyjątkowe chwile, które chcielibyśmy spędzić w wyjątkowych miejscach – takich, które będziemy wspominać do końca życia. Wygodny pokój, wyśmienita kuchnia i świetna obsługa to oczywista konieczność. Jednak gdzie pojechać, by było wyjątkowo?

Gdy przychodzi zaproszenie na ślub, człowiek zaczyna myśleć, jaki prezent kupić dla Młodej Pary, aby sprawić jej radość. Można być oryginalnym i wspólnie z innymi zaproszonymi osobami zafundować Nowożeńcom wyjazd do stolicy Anglii - Londynu. Z pewnością możliwość zobaczenia znanych na całym świecie miejsc
i zabytków będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Ślub i wesele to miesiące przygotowań, rozmyślań, spory, kłótnie, chwile radości i złości. Kiedy nadchodzi ten, tak bardzo wyczekiwany dzień, często nawet nie wiemy kiedy przemija. Ogrom emocji i wydarzeń powodują, że ten wspaniały czas trwa za krótko i kiedy budzimy się rano dnia następnego i z łezką w oku stwierdzamy, że jest już za nami - to  najlepszy moment, by zacząć myśleć o podróży poślubnej.

Podróż poślubna to zwykle jedna z najbardziej oczekiwanych podróży w życiu. Wybiera się ją starannie, długo przeglądając oferty miejsc i hoteli, bo to pierwszy raz, kiedy udajemy się na nią jako Mąż i Żona. Zwykle też na podróż poślubną przeznacza się więcej budżetu, niż na inne podróże. Dlatego też, powinna być wyjątkowa pod każdym względem. Gdzie wybrać się w podróż poślubną? Jakie kierunki wziąć pod uwagę? Sprawdźcie!

Portugalia określana jest mianem „ziemi łagodnych obyczajów”.

Choć zima za oknem trzyma, większość z nas planuje swoje wakacje właśnie teraz, a przyszli małżonkowie swoją wyjątkową podróż poślubną.

Chłodne poranki, ciemne popołudnia oraz pojawiające się w sklepach ozdoby i smakołyki świąteczne są znakomitym zwiastunem końca bieżącego roku.

Bajkowy ślub i przyjęcie weselne, świetna zabawa, cudowne zdjęcia i prezenty... Odkurzacz, suszarka do włosów, zestaw sztućców, odkurzacz i suszarka… Chwileczkę – to już było!

Podróż poślubna jest unikalnym i niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego nowożeńca, gdyż pozwala złapać oddech po gorączce ślubnych przygotowań i w rozluźnieniu wkroczyć na nową drogę życia.

Podróż poślubna jest unikalnym i niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego nowożeńca, gdyż pozwala złapać oddech po gorączce ślubnych przygotowań i w rozluźnieniu wkroczyć na nową drogę życia.

A może warto wybrać się w podróż poślubną na Teneryfę?...

A może warto wybrać się w podróż poślubną na Teneryfę?... Wspaniałe, piaszczyste plaże, piękne krajobrazy i moc atrakcji. Teneryfa to raj dla miłośników sportów wodnych oraz wielbicieli ciepła i słońca.

W zależności od miesiąca, w którym weźmiecie ślub, proponujemy Wam sprawdzone miejsca na podróż poślubną.

Paryż – stolica poezji i malarstwa, muzyki i architektury, miłości i nienawiści. Zakątek często wybierany przez Nowożeńców na spędzenie miesiąca miodowego.

Powiada się, że Barcelony nie da się nie kochać. To miasto magiczne, przyciągające jak magnes. Idealne na podróż poślubną.

Ze względu na swoje położenie Turcja jest doskonałym miejscem na spędzenie bardzo urozmaiconych wakacji.

Nowa moda wśród polskich nowożeńców: śluby w kościołach Wiecznego Miasta.