Za granicą

Planując podróż poślubną zajrzyj do nas! Dowiesz się ile kosztuje podroż poślubna i jakie destynacje są najczęściej wybierane przez Pary Młode, gdzie spędzić miesiąc miodowy latem, a gdzie zimą.

Podróż poślubna to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć ciekawe miejsca na świecie, wraz z ukochaną osobą. Jest to też doskonała okazja ku temu, aby zrelaksować się po stresującym okresie przygotowań do ślubu. O czym należy pamiętać organizując podróż poślubną? Jakie kierunki warto wziąć pod uwagę, szukając miejsca na spędzenie tego wyjątkowego czasu?

Podróż poślubna to często ostatnia okazja do spędzenia wakacji we dwoje. Gdy na świat przychodzą dzieci, wybiera się inne kierunki wakacyjne i spędza się wolny czas w zupełnie odmienny sposób. Gdzie jechać na wycieczkę po ślubie? Oto 5 polecanych kierunków, które są alternatywą dla spędzania urlopu w Polsce.

Egzotyczne, cudowne krajobrazy, klimatyczne hotele, serdeczni mieszkańcy i lokalne atrakcje. Czy tak może wyglądać podróż poślubna? Oczywiście!

Podróż poślubna jest dla wielu nowożeńców ważniejsza niż samo wesele i ślub. Tygodniowy lub dwutygodniowy wyjazd jest doskonałą okazją, by nacieszyć się małżonkiem i odpocząć po wyczerpujących przygotowaniach do przyjęcia weselnego i poprzedzającej je uroczystości zaślubin. Podpowiadamy, jakie są 3 najlepsze kierunki dla nowożeńców.

Zwieńczeniem miesięcy przygotowań do jednego z najważniejszych dni w życiu każdej Młodej Pary jest dzień ślubu i wesela. Młoda Para wypowiada sakramentalne "tak", a po zabawie do białego rana wyrusza w wymarzoną podróż poślubną.

Gdy przychodzi zaproszenie na ślub, człowiek zaczyna myśleć, jaki prezent kupić dla Młodej Pary, aby sprawić jej radość. Można być oryginalnym i wspólnie z innymi zaproszonymi osobami zafundować Nowożeńcom wyjazd do stolicy Anglii - Londynu. Z pewnością możliwość zobaczenia znanych na całym świecie miejsc
i zabytków będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Portugalia określana jest mianem „ziemi łagodnych obyczajów”.

Choć zima za oknem trzyma, większość z nas planuje swoje wakacje właśnie teraz, a przyszli małżonkowie swoją wyjątkową podróż poślubną.

Chłodne poranki, ciemne popołudnia oraz pojawiające się w sklepach ozdoby i smakołyki świąteczne są znakomitym zwiastunem końca bieżącego roku.

Bajkowy ślub i przyjęcie weselne, świetna zabawa, cudowne zdjęcia i prezenty... Odkurzacz, suszarka do włosów, zestaw sztućców, odkurzacz i suszarka… Chwileczkę – to już było!

Podróż poślubna jest unikalnym i niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego nowożeńca, gdyż pozwala złapać oddech po gorączce ślubnych przygotowań i w rozluźnieniu wkroczyć na nową drogę życia.

A może warto wybrać się w podróż poślubną na Teneryfę?...

W zależności od miesiąca, w którym weźmiecie ślub, proponujemy Wam sprawdzone miejsca na podróż poślubną.

Paryż – stolica poezji i malarstwa, muzyki i architektury, miłości i nienawiści. Zakątek często wybierany przez Nowożeńców na spędzenie miesiąca miodowego.

Powiada się, że Barcelony nie da się nie kochać. To miasto magiczne, przyciągające jak magnes. Idealne na podróż poślubną.

Ze względu na swoje położenie Turcja jest doskonałym miejscem na spędzenie bardzo urozmaiconych wakacji.