Pierścionki

Zaręczyny to wyjątkowa okazja dla każdej pary. To dzień, na który czeka niemal każda dziewczynka. Ukochany klęka przed nią, w dłoniach dzierży pudełko, w którym jest pierścionek zaręczynowy po czym wypowiada te piękne słowa “Czy wyjdziesz za mnie?”. Ten gest i ten pierścionek powinny być najpiękniejsze na świecie, a przede wszystkim odpowiednio dobrane do gustu i palca wybranki. Jak wybrać ten właściwy pierścionek zaręczynowy? Podpowiadamy poniżej

Znalazłeś miłość swojego życia i jesteś już gotów na kolejny krok? Zaręczyny to niezapomniane przeżycie dla każdej pary. Jak się do nich przygotować? Przede wszystkim pomyśl o odpowiedniej chwili oraz miejscu, w którym zadasz TO pytanie. Pamiętaj też, by zadbać o romantyczną atmosferę i kupić najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy. Wybór nie jest prosty. Możesz postawić np. na oryginalny pierścionek zaręczynowy z barwnymi kamieniami lub prosty, minimalistyczny model, który będzie dyskretną ozdobą dłoni Twojej ukochanej.

Stało się - twój ukochany padł przed tobą na jedno kolano i zadał to magiczne pytanie, na które odpowiedziałaś oczywiście TAK! Chwilę później, wsunął na twój serdeczny palec pierścionek zaręczynowy, który wybrał specjalnie dla ciebie. Jeśli pierścionek pasuje i twoim zdaniem jest piękny - cudownie, nasze gratulacje, jednak co zrobić w sytuacji, kiedy ozdoba ani nie pasuje, ani ci się nie podoba?

Pierścionek zaręczynowy to nie tylko ozdoba, to także symbol oddania i miłości oraz obietnicy wspólnego życia. Ofiarowany przez ukochanego, staje się najukochańszą biżuterią, której najchętniej wcale byś nie ściągała, jednak musisz pamiętać o tym, że nie wszystkie czynności z życia codziennego dobrze wpływają dobrze na stan twojego pierścionka. Na pewno pragniesz, aby prezentował się on najpiękniej, jak to możliwe, dlatego warto o niego dbać. Co zrobić, a właściwie, czego unikać, aby twój pierścionek zaręczynowy stał się pamiątką na lata? Znamy kilka sposobów.

Zaręczyny to szczególny dzień, do którego mężczyzna stara się przygotować jak najlepiej, by zrobić dobre wrażenie na swojej wybrance. Pierścionek zaręczynowy jest przysłowiową wisienką na torcie, która pojawia się po wyznaniu uczuć i poproszeniu kobiety o rękę. Tego momentu panowie zwykle boją się najbardziej, ponieważ przy wyborze zaręczynowej biżuterii zdają się na własną intuicję. Jest jednak kilka takich aspektów, na które warto zwrócić uwagę zanim skorzystasz z oferty sklepu jubilerskiego. W pracy influencerki, szczególne znaczenie mają dla mnie dodatki. Przygotowując ten artykuł odwiedziłam kilkanaście sklepów jubilerskich, ale tylko jeden zyskał moje uznanie i to o nim właśnie chciałabym Wam opowiedzieć.

Jednym z najtrudniejszych zadań, przed jakim można postawić mężczyznę, to selekcja i zakupienie pierścionka zaręczynowego. Istnieje wiele czynników motywujących wybór tego odpowiedniego, a zostaną one przedstawione w niniejszym artykule.

Wybór pierścionka zaręczynowego to jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu mężczyzny. Nie dość, że niesie z sobą poważne, życiowe konsekwencje (w końcu oświadcza się osobie, z którą chciałby spędzić resztę życia), to jeszcze musi wykazać się dobrym gustem, znajomością upodobań swojej ukochanej i kreatywnością podczas zadawania Tego Ważnego Pytania.

Zaręczyny to niezwykle ważny dzień w życiu każdej pary. Stanowią one kolejny krok na ich wspólnej drodze do szczęścia. Wielu mężczyzn nie ma jednak pojęcia, w jaki sposób zabrać się za organizację tej wspaniałej chwili. Bardzo często, właśnie brak wiedzy i strach, czy uda się wszystko dopiąć na ostatni guzik powodują, że mężczyźni odwlekają tę chwilę w nieskończoność.

Zaręczyny to stresujący moment dla każdego mężczyzny. Musi w końcu zadbać nie tylko o ich odpowiednią, romantyczną oprawę, ale przede wszystkim znaleźć idealny pierścionek, jaki do końca życia będzie nosiła jego ukochana. Czym zatem kierować się przy jego wyborze? Na szczęście istnieje nieskomplikowany plan jego poszukiwań. 

Pierścionek zaręczynowy to nie tylko ozdoba, ale także wyjątkowa pamiątka dnia, w którym obiecaliście sobie miłość do końca życia. Jak wybrać pierścionek, który przyprawi przyszłą narzeczoną o szybsze bicie serca? Podpowiadamy!

Gdy decyzja już zapadła, pora na przygotowanie się do wyjątkowego wydarzenia w życiu pary, jakim są zaręczyny. W snuciu scenariusza tego dnia nie można jednak zapomnieć o wielkim wyzwaniu, czyli kupnie pierścionka! W końcu ma on zdobić dłoń ukochanej nie tylko w okresie narzeczeństwa, ale też na długo po tym, gdy drugie „tak!” padnie na ślubnym kobiercu.

Wykonane z żółtego, białego i różowego złota, platyny czy srebra, pierścionki zaręczynowe cieszą nasze oczy przez wiele lat po ślubie, przypominając szczęśliwe chwile. Ozdobione diamentami, brylantami czy kamieniami szlachetnymi, są symbolem miłości i wierności. Największym problemem dla mężczyzny decydującego się na oświadczyny jest wybór odpowiedniego pierścionka. Jak tego dokonać? Oto kilka sprawdzonych sposobów na to, aby w trakcie oświadczyn jedynym zmartwieniem mężczyzny było to, aby jego ukochana odpowiedziała "tak".

Założymy się, że kiedy dostałaś swój pierścionek zaręczynowy, łapałaś w jego "oczko" promienie słoneczne i z rozmarzonym uśmiechem spoglądałaś w przepiękne refleksy tworzone przez niego, prawda?

Dekady mijają, a błękit wciąż należy do najpopularniejszych, symbolicznych kolorów, które towarzyszą ślubowi. Zanim jednak ten dzień nadejdzie, błękit może spełnić wyjątkową rolę w innej, niezwykle ważnej sytuacji. Podczas zaręczyn.

Jedne dostają biżuterię ślubną robioną na specjalne zamówienie lub zaprojektowaną przez ukochanego, inne z dumą noszą ozdoby przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ich partnerzy dysponują imponującym budżetem, dlatego królewskie pierścionki zaręczynowe to często małe dzieła sztuki. Zobacz te najpopularniejsze, które otrzymały przedstawicielki wielkich rodów.

Brylant to marzenie wielu kobiet, a pierwszą ważną okazją do obdarowania ukochanej tym kamieniem są zaręczyny. Zaręczyny to wyrażenie zgody i chęci bycia w związku małżeńskim i dlatego wybór pierścionka jest taki ważny, bo jest on darowany raz i powinien być na całe życie.

Mniej klasyczne zaręczyny.
Najczęściej wybierane pierścionki zaręczynowe mają tradycyjną budowę – a więc centralnie osadzony kamień, pojedynczy lub w towarzystwie mniejszych. Wybór barwy kruszcu jest tutaj indywidualną kwestią preferencji.

Wiosna, która w tym roku nabrała niewiarygodnego przyspieszenia, w pełni. Niespotykanie wysokie,  kwietniowe temperatury spowodowały, że nasze myśli zaczęły krążyć wokół lata. A jeśli lato, to kolory!

Oto wzór pierścionka zaręczynowego, który spełnia oczekiwania różnych panien młodych.

Nowości wprost z mekki miliarderów, czyli biżuteria zainspirowana urokiem mikroskopijnego, ale niezwykle luksusowego księstwa Monako.

Każdy z tych dwóch pierścionków z powodzeniem może zostać bohaterem wyjątkowego dnia, jakim są zaręczyny. Który wybrać?

Prawdziwa gratka dla panów, którzy chcą w najbliższym czasie obdarować ukochane pierścionkiem zaręczynowym.

Kolejna propozycja dla przyszłych pań młodych, które planują po ślubie nosić pierścionek i obrączkę razem.

Skromność jest szlachetną cechą, ale nie w przypadku biżuterii i światowych gwiazd.

Dla tych, którzy wierzą w magię szczęśliwych liczb, Apart przygotował szczególne propozycje.

Prawdziwa niespodzianka dla miłośniczek nietuzinkowych pierścionków.

Sobotni wieczór. Sabat czraownic czyli tradycyjne babskie spotkanie z dzieczynami z liceum. Bach! Kaśka się zaręczyła! "Och cudownie, gratulacje, nareszcie" – wyrywamy sobie rękę Kaśki i oglądamy pierścionek który jest...hmmm... łudząco podobny do tego który Michał dał Marysi, a Tomek Karolinie...

Kolekcja DIAMONDS FOREVER JUBITOM to nowa odsłona biżuterii diamentowej, w której diamenty zostały zatopione w specjalnej oprawie z białego złota.

Kolejna odsłona najważniejszego pierścionka w życiu kobiety, pochodząca z kolekcji pierścionków zaręczynowych marki Apart.

Kolekcja pierścionków zaręczynowych Apartu to niewyczerpane źródło inspiracji. Wśród wielu wzorów, On z pewnością znajdzie idealny dowód miłości dla ukochanej.

Kolor, jak głębia oceanu - intensywny, czysty. Do tego idealna przejrzystość, poprzecinana szlifami, jak toń wody falami.

Wybór pierścionka zaręczynowego jest nie lada wyzwaniem dla wielu mężczyzn.

Jubileuszowa kolekcja YES
Jubilé. Blask, który zatrzymuje czas...

Walentynki tuż, tuż. Dla Panów to wymarzona okazja, aby dać wyjątkowy wyraz uczuciom i oświadczyć się wybrance swojego serca.

Czemu to właśnie brylant kojarzy nam się z zaręczynami, a większość kobiet nie wyobraża sobie pierścionka bez tego właśnie kamieniem szlachetnego?