Wydrukuj tę stronę

Ślubny alert, czyli co powinno znaleźć się na checkliście Panny Młodej

Ślub to ważne wydarzenie, przed którym trzeba się odpowiednio przygotować. Mowa tu nie tylko o zarezerwowaniu sali czy zdobyciu dekoracji, lecz także wybraniu właściwej sukni, bielizny oraz dodatków. Jest to zadanie dla Panny Młodej, która powinna wyglądać w tym dniu wyjątkowo. O czym warto pamiętać podczas przygotowań do ślubu?

ślub wesele bielizna panna młoda inspiracje porady  Fiore kolekcja Storia 

Wybór najlepszej sukni dla Panny Młodej

Wybór sukni ślubnej jest bardzo trudną, ale obowiązkową decyzją. Najlepiej dopasować kreację nie tylko do własnych preferencji, lecz także budowy swojej sylwetki i charakteru wesela. Tylko wówczas stworzysz piękny efekt, do którego będzie można wrócić po latach. Obecnie w cenie są dwa trendy – sukienki bardzo minimalistyczne bez żadnych dodatków oraz kreacje w oryginalnych formach. Coraz częściej Panny Młode rezygnują z tradycyjnej, białej sukni i decydują się na modele w zupełnie innych kolorach. Dzięki temu ślub znacznie różni się od standardowych ceremonii i pozwala na zachowanie pięknych wspomnień w oryginalnym wydaniu.

Odpowiedni krój pozwala natomiast na ukrycie mankamentów i podkreślenie atutów sylwetki. To świetna opcja dla kobiet, które chcą zamaskować zbędne kilogramy. Wybór sukni ślubnej jest jednak tylko jedną z ważnych decyzji dotyczących tego pięknego dnia.

Odpowiednia bielizna dla Panny Młodej

Panna Młoda powinna skupić się również na bieliźnie odpowiednio dopasowanej do sukni. Często jest to dość problematyczne ze względu na fakt, że kreacje ślubne mają skomplikowane wycięcia. Warto więc najpierw kupić sukienkę, a dopiero potem szukać idealnie dobranej bielizny. Nie można zapominać również o tym, że w późniejszym czasie taka odzież musi posłużyć podczas nocy poślubnej.

W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się kolekcja Storia od Fiore. To piękne, białe pończochy stworzone z myślą o ślubie. Spiszą się zarówno podczas wesela, jako dodatek do sukni, jak i w trakcie nocy poślubnej. Pozwalają bowiem na połączenie zmysłowości ze słodką niewinnością. Uniwersalne pończochy można wykorzystać również później, na przykład jako dodatek do spódnicy czy sukienki zakładanej na wszelkie ważne okazje. To bardzo seksowna bielizna, która jest jednocześnie niezwykle funkcjonalna.

Dodatki dopasowane do sukni

Wybór sukni ślubnej i bielizny na noc poślubną to tylko niektóre z zadań, które czekają Pannę Młodą. Konieczne jest też zdecydowanie się na dodatki pozwalające na dopełnienie całości. Mowa tu zarówno o butach, jak i dekoracjach wplatanych we fryzurę. Warto, by pasowały one do ewentualnych ozdób na sukni. Natomiast pończochy czy rajstopy zwykle są niemal zupełnie niewidoczne, dlatego w tym przypadku istnieje ogromna dowolność.

Dobrym pomysłem jest wybieranie poszczególnych dodatków, mając już zakupioną suknię ślubną. W ten sposób można znacznie łatwiej dopasować odcienie czy styl. Warto bowiem pamiętać, że biel również występuje w wielu wariantach. Wszelkie różnice będą bardzo widoczne w świetle dziennym oraz na zdjęciach, dlatego dobrym wyborem jest zwrócenie uwagi na tę kwestię.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)