Wydrukuj tę stronę

Trampki do sukni ślubnej jako wygodne buty na ślub i wesele

Wytworne buty do ślubu, piękne szpilki, zdobione czółenka wspaniale wyglądają pod suknią ślubną, kiedy delikatnie wyłaniają się spod wyjątkowej kreacji. Niestety, niejednokrotnie Panna Młoda po kilku godzinach myśli tylko o chwili. kiedy będzie mogła je zdjąć ze swoich obolałych stóp i podziwiać ich urok z daleka.

Niestety, spędzenie kolejnych chwil bez obuwia, z gołymi stopami może okazać się równie niewygodne. Problemem jest zarówno ryzyko wbicia sobie czegoś w stopę, jak i ciągłe przydeptywanie wymarzonej sukni ślubnej, zarówno przez samą Pannę Młodą, jak i otaczających ją Gości Weselnych.

W chwili kiedy 10cm szpilki ślubne znikają ze stóp Młodej Żony, suknia, której długość była idealnie dopasowana do ich wysokości, zaczyna ciągnąć się po ziemi, utrudniając chodzenie, tańczenie oraz zbiera wszelkie nieczystości z podłogi. Dlatego trzeba znaleźć rozwiązanie, które zapewni zarówno wygodę, jak i poczucie nieskazitelnego wyglądu oraz bezpieczeństwa wspaniale wyglądającej sukni i zmęczonym stopom.

Myślałyście kiedyś o tym, aby Wasze ukochane trampki, mogły służyć Wam w tym wyjątkowym dniu? Tak, mogą!

trampki na ślub, buty na ślub, obuwie ślubne trampki na ślub, buty na ślub, obuwie ślubne
trampki na ślub, buty na ślub, obuwie ślubne
Trampki na ślub i do sesji ślubnej
Zdjęcia - Namek Photo Factory


Jest tylko jedna ważna kwestia, na którą trzeba zwrócić uwagę, podejmując się takiego wyboru. Trampki powinny mieć koturnę, najlepiej podobnej wysokości jak cudowne, aczkolwiek niezbyt wygodne szpilki, które powinny służyć przede wszystkim podczas ceremonii zaślubin.
Ważne też, by podczas zakupu ślicznych pantofelków nie wybierać tych bardzo wysokich, ponieważ będzie to odczuwalne nie tylko podczas ich noszenia, ale utrudnią możliwość znalezienia odpowiedniej wysokości trampek na zmianę.
Wybierając trampki (jeśli suknia jest długa, będą mało widoczne, a nawet jeśli ich zauważalność będzie duża, należy podejść do nich z odpowiednią dawką poczucia humoru) można zdecydować się zarówno na wersję całkowicie sportową typu Converse lub poszukać tych z odrobiną elegancji, których wybór obecnie jest ogromny, kiedy to projektanci i domy mody wprowadzają coraz więcej nowych modeli na rynek. Mogą być kolorowe, matowe, lakierowane, ze skóry, czy też z materiału. Każda wersja dozwolona, najważniejsze by dobrze się w nich czuć, zarówno pod względem komfortu jak i poczucia elegancji, swobody i samopoczucia.

trampki na ślub, kolorowe buty na ślub, czerwone martensy na ślub trampki na ślub, kolorowe buty na ślub, czerwone martensy na ślub
Czerwone trampki na ślub i do sesji ślubnej
Zdjęcia - Anna Cupczyńska


Panna Młoda na swoim weselu ma nie tylko pięknie wyglądać i błyszczeć wśród wszystkich, ale również dobrze się czuć i świetnie się bawić, buty powodujące ból, mogą skutecznie uniemożliwić wykorzystanie tego czasu w 100%.
Dlatego Drogie Panny Młode, pamiętajcie w obecnych czasach możliwości jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, korzystajcie z tego co dają inni.

Autor tekstu: Agencja ślubna One Day
www.1-day.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

1 komentarz