Wydrukuj tę stronę

Rabaty na zabieg endermologii w Femmalium Med Spa Kraków

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów endermologii w krakowskim Femmalium Med Spa w promocyjnych cenach!

zabiegi spa endermologia rabat promocja slub wesele zabiegi pielęgnacja skóry


W Femmalium Med SPA oferujemy Państwo najskuteczniejszą i orginalną metodę masażu podciśnieniowego-ENDERMOLOGIĘ. Endermologia to nazwa zastrzeżona, stworzona przez firmę LPG, mylnie stosowana do innych metod masażu o podobnym działaniu. Skuteczność technologii LPG potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi (m.in. badaniami Międzynarodowego Komitetu Naukowego). Wybierając Endermologię w Femmalium Med SPA w Krakowie, mają Państwo gwarancję najnowszego, oryginalnego sprzętu CELLU M6® oraz kompleksowy wywiad z pacjentem, ze zwróceniem uwagi na jego potrzeby. Dodatkowo proponujemy Naszym klientom dodatkowe, indywidualne promocje na terapie łączone w walce o piękne ciało.

Jak działa endermologia?

Endermologia to w 100% naturalna metoda likwidacji cellulitu. Polega na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną stymulując ich regenerację. Endermologia to po prostu masaż podciśnieniowy wykonywany za pomocą specjalnej, sterowanej komputerowo głowicy. Składa się ona z dwóch niezależnie poruszających się rolek i komory ssącej. Fałd skórny, który pod wpływem ciśnienia dostaje się między rolki, przybiera kształt fali. Działające od zewnątrz i od wewnątrz rolki stymulują głębokie warstwy skóry. Endermologia stymuluje naturalny proces lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu w tkankach. Dlatego też tak dobrze sobie radzi z redukcją tkanki tłuszczowej w różnych partiach ciała.
Dodatkowo usuwa z organizmu toksyny i pobudza krążenie. Na czas zabiegu pacjentki ubierają specjalny kombinezon tak, aby maszyna nie miała bezpośredniego kontaktu z ich ciałem. Zabieg jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny, wykonywany w obecności specjalisty kosmetologii. Aby uzyskać zadowalające efekty, rekomendujemy jego powtarzanie. Wybierając zabieg endermologii warto uwzględnić proporcję ceny do jakości. Femmalium MED SPA w Krakowie to miejsce, gdzie tanio i dobrze idzie ze sobą w parze.

Działanie Endermologii polega na masażu obszarów problematycznych na różnych poziomach tkanki:

-naskórku

-skórze właściwej

-tkanki podskórnej

Dzięki pracy głowicą na trzech poziomach pobudzana jest mikrocyrkulacja, wyrównana jest tekstura skóry, rozbijane są nagromadzone adipocyty (komórki tłuszczowe).

Dodatkowo specjalnie zaprojektowane głowice pomagają w odprowadzeniu nadmiaru wody z tkanek, co jest szczególnie ważne przy cellulicie wodnym i tzw. „skórze gąbczastej”.

Endermologia rewelacyjnie ujędrnia skórę, rozbija komórki tłuszczowe, modeluje sylwetkę oraz wygładza skórę. Technologia LPG zapewnia naturalną stymulację procesów odchudzania oraz produkcję kolagenu i elastyny.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rewelacyjne promocyjne pakiety najnowszej Endermologii LPG:

Pojedynczy zabieg: 130zł
Pakiet 5 zabiegów: 500zł
Pakiet 10 zabiegów: 900zł
Pakiet 15 zabiegów: 1350zł + kombinezon gratis!
Pakiet 20 zabiegów : 1600zł + kombinezon gratis!

Femmalium Med Spa
Poznańska 8/U2, Kraków
tel: 124-161-640
www.femmalium.eu


Oceń ten artykuł
(1 głos)