Wydrukuj tę stronę

Z myślą o nocy poślubnej.

W życiu każdej pary nadchodzi ten długo wyczekiwany dzień – dzień ślubu.

Ogrom przygotowań, dopinanie wszystkich szczegółów na ostatni guzik, dążenie do perfekcji i starania, aby ten dzień na długo zapamiętali wszyscy, towarzyszący parze młodej w drodze do ołtarza – wszystko to pochłania sporo energii i jest dla narzeczonych dość stresujące. Dlatego też, już po wszystkim, gdy na serdecznych palcach obojga lśnią obrączki – przychodzi czas na zasłużony odpoczynek. Nie każdy może pozwolić sobie na prawdziwy miesiąc miodowy spędzony w ciepłych krajach, ale przecież w domowym zaciszu też może być miło...

Jak zadbać o wyjątkową atmosferę w domu, a konkretnie w sypialni, aby nie odbiegała od tej z pięciogwiazdkowego hotelu? Wystarczy odpowiednio zaaranżować jej wnętrza. Kolory, dekoracje, ustawienie mebli, oświetlenie – wszystko to powinno zostać urządzone tak, aby odpowiadało naszemu gustowi. Dzięki temu, we własnej sypialni będziemy czuć się wyjątkowo i swobodnie, a o to w gruncie rzeczy chodzi. Jednak centralne miejsce w każdej sypialni, a tym bardziej w sypialni nowożeńców powinno zajmować łóżko. Dlatego odrzućcie wszelkie chodzące po głowie pomysły o zakupie rozkładanej sofy, kanapy czy wersalki. Odpowiednio duże łóżko, z okazałym zagłówkiem i wygodnym materacem, który zapewni miękkie lądowanie – jednym słowem idealne. Zapewniamy, że szybko okaże się, że to właśnie łóżko jest najważniejszym meblem w waszym mieszkaniu.

 

W wyborze łóżka warto zdać się na specjalistów z branży, którzy doradzą jaki mebel wybrać, by przetrzymał przez najbliższe lata. Solidny, będzie pamiętać nawet 10 lat pożycia małżeńskiego. Warto wybrać mebel z myślą o tym, że miłość może zaowocować. Odpowiednio szerokie łóżko z powodzeniem pomieści także i dziecko. Solidne – drewniane, miękkie – tapicerowane, oryginalne – połączenie drewna ze skórą – bez względu na jaki mebel się zdecydujecie to właśnie łóżko zagwarantuje wam zacieśnienie więzów małżeńskich. A może by tak wpisać mebel do spania na listę prezentów?! To oryginalny pomysł, który, być może któryś z gości z wielką ochotą spełni. Jeśli zdecydujecie się na ten krok, polecamy sklep on line – w nim znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie – łóżka o różnych wymiarach i wzorach, szafki nocne, stelaże oraz materace i nie pozostanie Wam już nic innego, jak rozkoszowanie się urokami małżeństwa.

 www.beds.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)