Wydrukuj tę stronę

Ślubne zachcianki - lista prezentów dla Państwa Młodych

Nie od dziś wiadomo, iż sprawienie prezentu dla Nowożeńców jest nie lada wyzwaniem, jakie spoczywa w obowiązku Gości. Zaproszonych podzielić można na bliskich i dalekich znajomych, ci pierwsi są w znacznie lepszej sytuacji, ze względu na znajomość wymagań i upodobań Pary Młodej. Jednak druga grupa, ta dalsza za każdym razem zmaga się z tym samym pytaniem: co zadowoli Państwa Młodych?

W dzisiejszych czasach na większość trudnych, czy nawet często banalnych, pytań odpowiedź znajdziemy w Internecie. Również w tym temacie wirtualny świat wychodzi naprzeciw wymaganiom wielu osób szukających pomocy w sieci.

Co to jest "lista prezentów"?

Z myślą o Gościach Weselnych, powstały tak zwane "listy prezentów". Państwo Młodzi buszując w sieci, szukają funkcjonalnych i przede wszystkim spełniających ich gusta, przedmiotów, jakie odnajdą się w roli ślubnych prezentów. Udostępniając Gościom stworzony wykaz upominków, oszczędzamy czasu na szukanie zbędnych przedmiotów, a dodatkowo godzimy swoje wymagania i oczekiwania z gościnną"kieszenią".
Listy prezentów dają gwarancję trafionego podarunku, który w przeciwieństwie do "koperty" będzie pamiątką na lata. Dla przyszłych Par Młodych powstała możliwość utworzenia listy wymarzonych prezentów bez ograniczeń do konkretnych produktów.

pomysy na prezent na ślub dla nowożeńcówpomysły na prezent na ślub dla pary młodejsprzęty do domu na prezent na ślub dla pary młodejWnętrzarskie prezenty dla Pary Młodej pozostaną z nimi na lata!

Tradycyjna lista prezentów wywodzi się z zagranicy i jest to bardzo popularne wyjście z opresji niespełnionych pomysłów. W Polsce Państwo Młodzi sporządzają je dopiero od kilku lat i wiadomo, iż jest to spełnienie ich osobistych marzeń czy wymagań.
Tradycyjnym sposobem poinformowania Gości o tym, co akurat przyda się Młodym, było wysyłanie w kopertach wraz z zaproszeniem na uroczystość, małego bileciku informującego o konkretnym produkcie znajdującym się w konkretnym sklepie. Dla nowoczesnych internautów powstały wirtualne listy.

Jak działa "lista prezentów" online?

Państwo Młodzi, którzy zdecydowali się na sporządzenie katalogu, powinni wybrać prezenty w różnych cenach, żeby również mniej zamożni członkowie rodziny, czy dalsi znajomi mogli dokonać zakupu. Wystarczy, że Para Młoda poda adres strony www i kod dostępu wybranego sklepu internetowego. Goście wchodzą na daną stronę, wpisują w podane miejsce nazwiska Narzeczonych i hasło dostępu. Wyświetla się wybrana lista marzeń ślubnych. Aby zarezerwować dany prezent, wystarczy na niego kliknąć. Niektóre firmy zajmujące się sprzedażą prezentów ślubnych w sieci same zawiadamiają gości o możliwości i formie zakupu przedmiotów z listy, a później dostarczają zamówiony prezent pod właściwy adres.

sprzęty do kuchni na prezent na ślub dla pary młodej sprzęty do kuchni na prezent na ślub dla pary młodej, gadżety do kuchni otwieracze do wina w kształcie panienki na prezent na ślub dla pary młodej misy, pojemniki i sprzęty do kuchni na prezent na ślub dla pary młodej wyciskacz do cytrusów na prezent na ślub dla pary młodej dodatki i sprzęty do kuchni na prezent na ślub dla pary młodejStylowe wyciskacze do cytrusów, zastawa czy inne dodatki do kuchni, będą towarzyszyć Nowożeńcom każdego dnia!

Sklep Rossi.pl oferuje swoim Gościom przeogromny wybór przedmiotów spełniających najwyższe wymagania wszelkich klientów. Oferta z jaką wychodzi marka składa się z kilku podstawowych i szczegółowych kategorii – organizacja kuchni, wyposażenie, wystrój stołu, dekoracje wnętrz, czy niespotykane i oryginalne akcesoria łazienkowe. Spośród wszystkich produktów Młoda Para ma możliwość wyboru konkretnych elementów, jakie przydadzą im się w przyszłym wspólnym życiu.
Dodatkowo w naszym sklepie każda Młoda Para, składająca listę otrzyma 10% wartości wykupionych z listy prezentów, w formie bonu do wykorzystania na zakupy Rossi.pl

Tekst i zdjęcia: Rossi.pl - Magia wnętrza
www.rossi.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)