Władcy Pierścieni - Obrączki klasyczne

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

5 komentarzy

 • Link do komentarza Emma środa, 24 październik 2018 08:12 napisane przez Emma

  Nie mam dobrego doświadczenia z tą firmą. Nie Manili na moja obrączkę cykoni. Gdy poprosiłam o rozliczenie za nie nabite cykonie Pani tylko myśl i oczy że już wysłane że przeprasza za kłopot a pieniędzy dalej nie ma.

 • Link do komentarza albert87 wtorek, 23 styczeń 2018 18:12 napisane przez albert87

  Również korzystałem i to kilkukrotnie, najpierw przy wyborze pierścionka który okazał się hitem, a 1,5 roku później zamówiliśmy obrączki które zrobione były dokładnie jak chcieliśmy. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę i polecam. Kilku znajomych też robiło obrączki i WSZYSCY zadowoleni. Pełen profesjonalizm.

 • Link do komentarza Izabelka niedziela, 05 luty 2017 14:58 napisane przez Izabelka

  Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Ja korzystałam dwa razy z usług Firmy. Przedmioty zamówione zostały wykonane z iście jubilerską precyzją i to przed umówionym terminem. Firma godna polecenia.POLECAM POLECAM POLECAM.

 • Link do komentarza Agnieszka i Michal Birmingam UK wtorek, 25 sierpień 2015 17:08 napisane przez Agnieszka i Michal Birmingam UK

  Polecamy
  fachowa obsluga
  wysylka obraczek do Anglii
  wszystko ok.
  bedziemy polecac

 • Link do komentarza Asia i Konrad wtorek, 14 lipiec 2015 17:16 napisane przez Asia i Konrad

  A ja wręcz przeciwnie! Mamy dobre doświadczenia :) Na początku próbowaliśmy jakieś kombinacje z matowym, białym i kolorowym złotem, ale na szczęście Władcy dobrze nam doradzili i od tej pory wysyłamy do nich wszystkich znajomych - nigdy nie było problemów.
  Polecamy!

Skomentuj