Wyniki konkursu: Wygraj książkę Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków

Czas na wyniki konkursu! Sprawdźcie, które odpowiedzi nas urzekły i komu udało się wygrać książkę "Ja,Ty, My'' dla dwojga.

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

* Agnieszka G. *
Wygraną książkę Ja, Ty, My chciałabym oczywiście uzupełnić z moim narzeczonym a od września już mężem :) Myślę, że to świetny prezent ślubny! Z recenzji wnioskuję, że wspólne wypełnianie książki to super okazja do spędzenia czasu razem, zabawy i przede wszystkim do lepszego poznawania się nawzajem! A kiedy będzie na to lepszy czas niż teraz, kiedy przygotowujemy się do największej rewolucji w naszym życiu?.

Bo ślub będzie u nas prawdziwą rewolucją, w końcu zamieszkamy razem i będziemy poznawać się nawzajem jeszcze bardziej. Z tą książeczką być może mielibyśmy okazję robić to w sposób bardziej kreatywny!
Bardzo chciałabym mieć taki nasz wspólny pamiętnik/dziennik! A że wierzę w prawo przyciągania, to myślę, że prędzej czy później wpadnie w moje ręce.

* Piotr Ł. *
Wychodząc poza schematy myślenia, wyżyny kreatywności w tworzeniu odpowiedzi do konkursu i tak wszystko sprowadzam do mojej rodziny. Żony i dzieci. To z nimi chciałbym uzupełniać książkę, bliżej się poznawać i uczyć się widzieć świat taki, jaki jawi się moim najbliższym. Ta książka to szansa by być bliżej i jeszcze lepiej się rozumieć. Sensem mojego życia jest rodzina i w niej odnajduję prawdziwe wartości. Nie wyobrażam sobie innej odpowiedzi :)

Z osobami, które wygrali, skontaktujemy się drogą mailową. Gratulujemy!

Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Feeria Young

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj