Wyniki konkursu: Zabaw się w stylistę i wygraj garnitur od Pawo!

Czas na wyniki konkursu. Przedstawiamy zwycięską pracę oraz trzy prace dodatkowo wyróżnione przez jury!

Nagroda główna

*Natan Z.*

Najbardziej podoba mi się linia garniturów "Choice", która zaskakuje mnie swoją prostotą i uniwersalnością. Posiadając jeden, tak uniwersalny garnitur można swobodnie eksperymentować z dodatkami, kolorystka i stwarzać swój niepowtarzalny look na każda okazję. Sądzę, iż ta linia garniturów doskonale nadaje się na drobne wyjścia ze znajomymi jak i na duże okazje takie jak wesele.

wyniki konkursu, praca zwycięzka, garnitur pawo


Nagrody dodatkowe:

Dodatkowo mamy dla Was niespodziankę! Wyróżnienie za kreatywność w postaci vouchera na krawat lub muchę dla trzech osób:

*Michał O.*

Zdecydowanie najbardziej przypadła mi do gustu linia CHOICE. Cechuje się ona nowoczesnym stylem i elegancją, ale przede wszystkim wygodą. Dzięki temu produkty Pawo z tej serii idealnie nadają się na co dzień - zarówno do pracy, jak i na prywatne spotkania. Linia CHOICE to swoboda kompozycji i niebanalne połączenia. Odpowiednie materiały odporne na zagniecenia to gwarancja dobrego wyglądu przez cały dzień. Piękne wykonanie i dbałość o detale pozwalają poczuć się wyjątkowym w każdej chwili. To wszystko sprawia, że w linii Pawo CHOICE z podniesioną głową można kroczyć po marzenia!

Na ślub: 

Na co dzień:

Na święta:


*Paweł N.*

Która linia garniturów Pawo podoba mi się najbardziej? To nie jest proste pytanie, a nawet bardzo trudne, przynajmniej dla mnie. Dlaczego? Po prostu Pawo robi rewelacyjne garnitury i każdy bez wyjątku mi się podoba. Ale jako że trzeba coś wybrać to skłonie się ku linii Prestige. To linia wręcz kipiąca elegancją, hybryda starej dobrej szkoły ze świeżością najnowszych trendów ale bez tak powszechnej dzis przesady. Idealna na wszelkiego rodzaju wielkie życiowe wydarzenia jak i mniej wymagające okazje, a bogactwo dodatków pomaga podkreślić swój niepowtarzalny styl nawet na oficjalnym spotkaniu. Właśnie dzięki garniturom Pawo nie można zostać niezauważonym.

Na ślub:

Na co dzień: 

Na święta: 


*Piotr P.*

Garnitur rzecz piękna, obowiązek nie tylko od święta!
Linia prestige w każdym elemencie pod ten opis pasuje,
szyk i elegancja ją mocno cechuje.
Odcienie stonowane, wszystkie szczegóły świetnie dopracowane,
Czy spotkanie firmowe, czy uroczystości domowe,
Święta bożenarodzeniowe, czy wyjścia służbowe
Stylizacje ponadczasowe  w każdej sytuacji do założenia gotowe!

garnitur męski, garnitur pawo, wyniki konkursu


 W sprawie odbioru naród, skontaktujemy się z wygranymi drogą mailową. Zapraszamy do kolejnych konkursów!

Sponsorem nagród jest firma Pawo:
www.pawo.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj