Wyniki konkursu - wygraj okrycie ślubne w formie szala lub etoli od GOFashionDesigner!

Drogie uczestniczki konkursu, mamy dla Was wyniki! Jesteście ciekawe, która z Was wygrała etolę lub szal od GoFashionDesigner? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

ślub wesele etola konkurs GoFashionDesigner inspiracje etola szalZdjęcie -  Staszek Gajda

Zanim jednak przejdziemy do wyników konkursu, przypominamy Wam zadania konkursowe:

Chcesz wygrać? Oto zadania konkursowe!

Na początek, przejdź proszę na stronę www.gofashiondesigner.com - przeszukując ją, znajdziesz odpowiedzi na pytania konkursowe, które przedstawiamy poniżej.
Odpowiedzi wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze swoimi danymi oraz informacją o akceptacji regulaminu.

Zadania konkursowe: 

Jeśli jeszcze nie polubiłaś profil Facebook GOFashionDesigner < link >, będzie nam bardzo miło, jeśli to zrobisz. 

Odpowiedz na pytania:

1. W jakim mieście znajduje się pracownia GOFashionDesigner? Podaj adres (możesz skorzystać z przeglądarki Google w poszukiwaniu tej informacji).
2. Czy oprócz etoli i szali GOFashionDesigner oferuje inne akcesoria dla Panien Młodych? Jeśli tak, to jakie?
3. Przygotowałyśmy też 1 zadanie wymagające od Ciebie nieco kreatywności - odpowiedz na pytanie - czy etola i szal z eko futra to okrycia dobre zarówno na co dzień, jak i od święta, w dniu ślubu?
Pokaż nam, jak może wyglądać stylizacja codzienna z użyciem jednej z etoli od GOfashiondesigner! Dowolność wykonania zadania - stawiamy na Twoją kreatywność! Prześlij swoje zgłoszenie w formie ilustracji, kolażu lub z wykorzystaniem innej, twórczej metody pracy - czekamy z niecierpliwością!

Uwaga uwaga - zwyciężczynią konkursu została... 

...Pani Beata Pyrek - gratulujemy! Etola z ekofutra w kolorze latte na atłasowej podszewce sGO-04 wędruje do Pani! Poniżej przedstawiamy zgłoszenie Pani Beaty:

1. W jakim mieście znajduje się pracownia GOFashionDesigner? Podaj adres (możesz skorzystać z przeglądarki Google w poszukiwaniu tej informacji).
-Szczęśliwicka 68, 02-353 Warszawa
2. Czy oprócz etoli i szali GOFashionDesigner oferuje inne akcesoria dla Panien Młodych?
-Oczywiście że oferuje inne akcesoria dla Panien Młodych – są to podwiązki. Podwiązki czerwone można zakupić również na studniówkę.
3. Czy etola i szal z eko futra to okrycia dobre zarówno na co dzień, jak i od święta, w dniu ślubu?
-Etola/ szal z eko futra to okrycia idealnie nadające się na co dzień oraz od święta. Pięknie pasują do sukni ślubnej czy wieczorowej. Można założyć je na randkę, wyjście do klubu, kawiarni czy restauracji. Nie ograniczają ruchów dlatego świetnie sprawdzą się na lodowisku. Są ciepłe i piękne, idealne na długie spacery w chłodne dni. Wspaniale podkreślają figurę i  „wcięcie w talii”. Milutki i mięciutki materiał sprawia, że każdy będzie się chciał przytulić. Polecam zachowanie ostrożności ;).

-Moje projekty przedstawiają kobiety w eko-futerkach na lodowisku oraz w kawiarni. Połączenie szala ślubnego eko-lis z kolorem śliwkowym przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Mam mega dużo pomysłów na stylizacje codzienne. Mam nadzieję, że wygram etolę i nie raz ją wykorzystam. Do mojej wymarzonej sukni ślubnej idealnie pasowałaby sGO-04 etola z ekofutra w kolorze latte na atłasowej podszewce i to o nią walczę <3.

konkurs wyniki GoFashionDesigner etola szal inspiracje praca konkursowa Beata Pyrekkonkurs wyniki GoFashionDesigner etola szal inspiracje praca konkursowa Beata Pyrek

 

Drogie Uczestniczki- bardzo dziękujemy za zgłoszenia i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Sponsorem nagrody jest Pani Grażyna Osiecka, właścicielka i projektantka marki GoFashionDesigner

 

www.gofashiondesigner.com.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj