Osiedle Cztery Domy

Inwestycja „Osiedle Cztery Domy”, położona w sąsiedztwie niskiej zabudowy, łączy zalety kameralnej okolicy i dobrego dostępu do centrum miasta i komunikacji publicznej.

 

 

Osiedle położone jest przy ulicy Sarmackiej, przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich i Klimeckiego. Położenie w cichej i spokojnej okolicy, w drugiej linii zabudowy pomiędzy domkami jednorodzinnymi zapewnia satysfakcjonujący komfort życia nie rezygnując równocześnie z wygodnego dostępu do centrum miasta.

Przystanek szybkiego tramwaju znajduje się w odległości zaledwie 5-ciu minut spacerem od inwestycji przy ul. Sarmackiej, gwarantując dotarcie w ciągu 10 minut do Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego czy Galerii Kazimierz.

Osiedle składa się z czterech niewielkich budynków, charakteryzujących się prostą i elegancką architekturą. Ogrodzenie kompleksu wyposażono w automatyczną bramę wjazdową. Poziom bezpieczeństwa poprawia monitoring z możliwością indywidualnego podglądu obrazu w mieszkaniach. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców na terenie osiedla zlokalizowano parking podziemny z miejscami postojowymi pod budynkami 2, 3 i 4, a także garaże indywidualne z automatycznymi bramami otwierane za pomocą pilota na parterach budynków 1 i 2. Nie zapomniano także o niezbędnej infrastrukturze, dlatego w bud. 1 przewidziano miejsce pod lokal usługowy.

Lokale mieszkalne zlokalizowane w parterze bud. 3 i 4 mają możliwość korzystania ze specjalnie wydzielonych, kameralnych ogródków, natomiast na ostatniej kondygnacji bud. 4 przewidziane zostały wygodne i przestronne dwa mieszkania dwupoziomowe.

Standard deweloperski przewiduje nowoczesne okna PCV w kolorze złotego dębu, wylewki cementowe przygotowane pod dowolną posadzkę i wykończenie ścian tynkami gipsowymi. Ponadto w mieszkaniach znajdą się następujące instalacje: wodno kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, które będzie indywidualnie opomiarowane (wspólna kotłownia gazowa w bud. 2), elektryczna z prądem trójfazowym do podłączenia kuchennej płyty grzewczej, telefoniczna, telewizyjna, domofonowa i internetowa. Oczywiście w ramach wyposażenia standardowego przewidziane jest zamontowanie antywłamaniowych drzwi wejściowych, grzejników, specjalnego grzejnika łazienkowego (ręcznikowiec), kontaktów i gniazdek oraz videodomofonu. Dla niektórych mieszkań zlokalizowanych w budynku nr 1 firma proponuje wykończenie w cenie zakupu.

Inter-Bud Developer to firma od ponad 20 lat działająca na krakowskim rynku, co gwarantuje jakość oraz terminowość wykonania inwestycji. W trakcie realizacji każdej z nich Inter-Bud Developer stosuje bardzo określoną i ściśle przestrzeganą politykę jakości. Aby realizować tę strategię prowadzone są analizy zadowolenia klienta i - co istotne - wszystkie etapy inwestycji budowlanej realizowane są w ścisłym porozumieniu z klientem. Podczas wieloletniej obecności na rynku firma wybudowała około 3000 apartamentów i mieszkań.

Więcej informacji na stronie: Osiedle "Cztery Domy" lub pod nr tel. 12 / 25 25 334 lub 335

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj