Mieszkanie dla Młodych, dla Nowożeńców - Nowy Sącz. Jedno z piękniejszych i najstarszych miast w Polsce

Mieszkanie dla Młodych, dla Nowożeńców, dla Każdego...

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jakiego wysiłku inwestycyjnego wymaga kupienie upragnionego M. Chcemy Państwu zaproponować przepiękne osiedle, które zostało zaplanowane z myślą o młodych małżeństwach, które chcąc nacieszyć się sobą i nie nadwyrężać budżetu mogą wybrać małe, przytulne mieszkanka ok. 40 m2. Są również propozycje przestronnych mieszkań - dla małżeństw z poważnymi planami powiększenia rodziny – w granicach 70 m2.

Warto w trakcie przedślubnych przygotowań zastanowić się nad sfinansowaniem części zakupu wymarzonego mieszkania z finansowych prezentów, które są najczęściej formą obdarowania Nowożeńców.

Osiedle Enklawa, zlokalizowane przy ul. Barbackiego 121b  w Nowy Sączu to idealna propozycja na zamieszkanie dla nowożeńców oraz osób ceniących spokój i życzliwe otoczenie. Atutem tego miejsca z pewnością jest bliskość malowniczego Beskidu Sądeckiego, wspaniałego na wędrówki dla rodzin z dziećmi. A trzeba podkreślić, że Beskid Sądecki o charakterystycznym górskim klimacie, wyróżnia się obfitościom lasów i czystym powietrzem, co wpływa na idealne warunki do odpoczynku na łonie natury.

Dzielnica WÓLKI, w której usytuowane jest osiedle to dzielnica willowa - postrzegana jako dzielnica prestiżowa, prawdziwa enklawa ciszy i spokoju, położona  w bliskiej odległości od centrum Nowego Sącza. W pobliżu znajduje się również szereg sklepów i lokali usługowych, w tym restauracje, przedszkole, szkoła językowa itd.  Osoby ceniące aktywny wypoczynek z pewnością uraduje bliskość Parku Strzeleckiego, hali sportowej, stadionu oraz centrum fitness.

Oferowane mieszkania są o wysokim w przedziale od 27 m2 do 70 m2. Cały obiekt jest ogrodzony, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Na terenie osiedla znajduje się parking dla mieszkańców oraz przewidywany jest monitoring. Całość zagospodarowana jest zielenią rekreacyjną.

Inwestor Osiedla Enklawa stworzył obiekt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, a także wysoka jakość wykończenia i zastosowanych materiałów to kolejne atuty tego miejsca. Przedstawione wizualizacje mieszkań to podpowiedź jak zaaranżować mieszkanie.

Tekst i zdjęcia: Osiedle Enklawa, Nowy Sącz
www.osiedleenklawa.eu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj