Mieszkanie dla Młodych - osiedle Zielone Tarasy Kraków, projekt dobrze przemyślany

Zielone Tarasy to innowacyjny kompleks przestronnych mieszkań na zacisznym osiedlu ukrytym tylko kilka kilometrów od centrum.
Zielone Tarasy to inwestycja zaprojektowana zgodnie z potrzebami, które klienci wyrażają od dawna.

OSIEDLE - PROJEKT DOBRZE PRZEMYŚLANY
To właśnie tutaj - Ty i Twoi najbliżsi, możecie poczuć się naprawdę komfortowo. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań w dziedzinie architektury oraz potencjałowi dzielnicy Bronowice, nasze osiedle staje się zupełnie nowym i wyjątkowym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają miejsca idealnego.
To idealny wybór, jeśli szukasz w Krakowie wygodnego i nowoczesnego mieszkania w zacisznym otoczeniu i szybkim dojazdem do centrum.

Osiedle Zielone Tarasy to 32 domy jednorodzinne w formie zabudowy bliźniaczej – każdy dom to dwa mieszkania – 2-pokojowe na parterze i 3-pokojowe na piętrze. Niewielkie, ekskluzywne osiedle 64 mieszkań w kompleksie 32 domów jednorodzinnych łączy w sobie cechy nowoczesności z naturalnym pięknem otaczającego nas krajobrazu. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany – mając na uwadze walory estetyczne oraz komfort i wygodę mieszkańców.

zielone tarasy w krakowie, mieszkanie dla nowożeńców

zielone tarasy w krakowie, mieszkanie dla nowożeńców


W OTOCZENIU ZIELENI

Przyroda odgrywa szczególną rolę zarówno w życiu każdego z nas, jak i w trendach światowej architektury. Bliskość przyrody pomaga nam się odprężyć po stresującym dniu, stwarza okazję do spacerów z bliskimi, uczy dzieci, jak ważna jest interakcja człowieka z naturą. To ważne, aby cała rodzina miała możliwość kontaktu z nią każdego dnia, bez potrzeby organizowania dalekich wyprawy za miasto. Rozumiemy to, dlatego mieszkańcy Zielonych Tarasów każdego dnia mogą cieszyć się bliskością bujnej roślinności na terenie osiedla. Lokalizacja Zielonych Tarasów - Bronowice, wielokrotnie przywoływana jest w Krakowie jako miejsce idealne – już niedługo każdy mieszkaniec Zielonych Tarasów będzie mógł z tego potencjału korzystać.

KAMERALNE SĄSIEDZTWO
Osiedle znajduje się na ulicy Katowickiej w Bronowicach – jednej z najbezpieczniejszych, zielonych dzielnic Krakowa. Mieszkania w segmentach posiadają osobne wejścia, a segment następny znajduje się w odległości wystarczająco dużej, aby nie zasłaniać widoku oraz dostępu do światła. To wszystko pozwala na zachowanie poczucia prywatności i daje możliwość spędzania w ogrodzie lub na tarasie kameralnych wieczorów z rodziną czy przyjaciółmi.

zielone tarasy w krakowie, mieszkanie dla nowożeńców


REKREACJA

Bliskość zielonych terenów, Lasek Wolski – dają mieszkańcom Zielonych Tarasów możliwość spędzenia weekendów lub wolnego popołudnia na świeżym powietrzu. Rydlówka, Tetmajerówka to atrakcje turystyczne przyciągające nie tylko fanów twórczości Stanisława Wyspiańskiego – mieszkańcy osiedla mają je  w zasięgu ręki!

zielone tarasy w krakowie, mieszkanie dla nowożeńców
zielone tarasy w krakowie, mieszkanie dla nowożeńców


PRZYSZŁOŚĆ

Przyszłość tej lokalizacji również stanowi o atrakcyjności - w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla, powstanie węzeł przystankowy komunikacji tramwajowej i autobusowej, zintegrowany z przystankiem Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. To zamierzenie inwestycyjne, ujęte już w MPZP, zapewni dojazd do ścisłego centrum w kilka minut.

BRONOWICE - Zieleń i spokój
Rozległe zielone łąki i lasy to wizytówka tej dzielnicy Krakowa - pozwalają nam cieszyć się naturą i ciszą, jednocześnie korzystając z zalet bliskości arterii miejskich. Warto dodać że Zielone Tarasy to miejsce z którego  łatwo i szybko dojedziemy do trasy wylotowej z Krakowa oraz ścisłego centrum.

Tekst i zdjęcia: Zielone Tarasy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza odbiór mieszkania czwartek, 12 marzec 2015 16:10 napisane przez odbiór mieszkania

    Chętnie sprawdzimy czy dobrze wykonane. zapraszamy

Skomentuj