Wiślane Tarasy w Krakowie

Wiślane Tarasy to bez wątpienia najciekawsza inwestycja deweloperska realizowana obecnie w Krakowie. Położona w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i rzeki, budowana z rozmachem i dbałością o detal, stanowi enklawę spokoju i dobrego smaku wśród tętniącego życiem miasta.

 

Łatwy dostęp do centrów handlowo-usługowych, naukowych i zabytkowych jest jej dodatkowym i niepodważalnym atutem. Wiślane Tarasy to nie tylko imponująca lokalizacja czy architektura, ale również detale wykończenia: piaskowiec, marmur, połączenie drewna ze stalą, panoramiczne windy i zimowe przeszklone ogrody umieszczone na widokowych tarasach. Wysmakowana aranżacja przestrzeni wspólnej z fontannami, drzewkami, aluminiowymi ławeczkami i alejkami spacerowymi stawia przedsięwzięcie „Wiślane Tarasy” na równi z najlepszymi wzorami urbanistyczno-architektonicznymi wiodących miast Europy.

W ofercie gotowe mieszkania w budynku nr 3, a także ostatnie lokale usługowe do sprzedaży lub wynajmu. Budynek nr 6 w trakcie realizacji. Zakończenie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2013.

Inter-Bud Developer

www.wislanetarasy.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj