Już dziś powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021 - 11 kwietnia 2021, Wrocławskie Centrum Kongresowe na terenie Hali Stulecia

Na ten jeden dzień czeka się całe życie. Miej pewność, że jesteś na niego przygotowana w stu procentach! Już dziś powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!

wedding trade show 2021 targi ślubne wrocław 11 kwietnia 2021 inspiracje ślubne porady ślubne ślub i wesele 2021

 

Biała suknia, obrączki, najbliżsi i rozpoczęcie rozdziału pod tytułem „i żyli długo i szczęśliwie”. Dzień ślubu jest dla wielu par najbardziej wyjątkowym w życiu. Przygotowania do niego to jednak nie bajka, a wiele ważnych decyzji, które złożą się na to, czy wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Zanim zabrzmią kościelne dzwony, odwiedź Wedding Trade Show 2021 we Wrocławskim Centrum Kongresowym i pozwól sobie pomóc w zaplanowaniu ślubu i wesela twoich marzeń!

Wydarzenie podzielone zostało na dwie części:

#WeddingTrade – to bogata kolekcja inspiracji. Znajdziesz tu wystawców, którzy zaprezentują najpiękniejszą modę damską oraz męską (także outletową), kolekcje biżuterii ślubnej, najmodniejsze trendy we florystyce, a także pomogą dobrać odpowiednie zaproszenia na twój ślub

#WeddingShow – to pokazy mody, koncerty zespołów weselnych, profesjonalne konsultacje przedślubne, porady stylistów i wizażystów, możliwość wykonania próbnych makijażów, testy produktów, jak również panele dyskusyjne, podczas których eksperci między innymi podpowiedzą, jakie rozwiązania pozwolą na realizację ślubu marzeń. Podczas eventu będziesz mogła dowiedzieć się także, jak zadbać o siebie przed najważniejszym dniem w życiu i na co postawić, by przystąpić do niego zrelaksowana i pewna siebie jak nigdy dotąd!

Ponadto, znajdzie się również coś dla drużbów. Chcesz zapewnić najlepsze atrakcje podczas wieczoru panieńskiego/kawalerskiego i wesela najbliższych Ci osób? Poznaj najciekawsze pomysły na prezenty i zaplanuj niezapomnianą przedślubną zabawę dla państwa młodych!

Kup bilet już dziś i powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!
Więcej informacji na stronie internetowej weddingtradeshow.pl.

Wedding Trade Show 2021
Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe na terenie Hali Stulecia
Termin: 11 kwietnia 2021

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj