Wedding Trade Show już 11 kwietnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym!

Na ten jeden dzień czeka się całe życie. Przygotuj się do niego z Wedding Trade Show!

ślub wesele targi ślubne Wedding Trade Show targi ślubne Wrocław trendy ślubne inspiracje ślubne 2021

11 kwietnia 2021, Wrocławskie Centrum Kongresowe i wydarzenie, które spełni ślubne marzenia młodych par. Na ten dzień czeka się całe życie. Bądźcie do niego przygotowani. Wedding Trade Show zaprasza!

W niepewnych czasach szczególnie należy dbać o to, co ma być niezmienne. Już dziś warto powiedzieć „tak” świeżemu głosowi na polskiej scenie ślubnej, czyli Wedding Trade Show! Już 28 lutego we Wrocławiu odbędzie się event, który przygotuje do nadchodzącego sezonu i pokaże najnowsze trendy na 2021 rok! Czasami najważniejszy dzień w życiu bywa nie tylko powodem do radości, ale dla wielu także do stresu. Co zrobić, by go zminimalizować? Oddać się w ręce ekspertów, którzy o ślubach wiedzą najwięcej!

Co czeka na uczestników?
– #WeddingTrade – czyli bogata kolekcja inspiracji. Wystawcy, którzy zaprezentują najpiękniejszą modę damską oraz męską (także outletową), kolekcje biżuterii ślubnej, najmodniejsze trendy we florystyce i wystroju ślubnych wnętrz
– #WeddingShow – to pokazy mody, koncerty zespołów weselnych, profesjonalne konsultacje przedślubne, porady stylistów i wizażystów, możliwość wykonania próbnych makijażów, testy produktów, jak również panele dyskusyjne, podczas których eksperci podpowiedzą, jakie rozwiązania pozwolą na realizację ślubu marzeń. Dodatkowo doradzą, jak zadbać o siebie przed najważniejszym dniem w życiu i na co postawić, by przystąpić do niego zrelaksowanym i pewnym siebie jak nigdy dotąd!

To jedna z niewielu okazji do tego, by zaznajomić się ze ślubnymi trendami na 2021 rok. Każda młoda para, która w przyszłości chce zaaranżować ślub marzeń, nie może przegapić Wedding Trade Show!

Kup bilet już dziś i powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!
Więcej informacji na stronie internetowej: weddingtradeshow.pl.

Wedding Trade Show 2021
Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe na terenie Hali Stulecia
Termin: 11 kwietnia 2021

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj