Organizer ślubny. Czy przyda się przy planowaniu ślubu?

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdej pary. Poprzedzają go jednak miesiące przygotowań, czasem żmudnych, okupionych stresem pomieszanym ze szczęściem i radosnym oczekiwaniem. Choć zazwyczaj na planowanie tego wyjątkowego dnia jest wystarczająco dużo czasu, czasem i tak przeddzień ślubu wydaje się, że nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Czy można temu jakoś zaradzić i znaleźć spokój w centrum chaosu? Tak. Wystarczy stworzyć organizer ślubny, który ułatwi planowanie wesela krok po kroku.

ślub wesele obrączki ślubne obrączki złote małżeństwo organizacja ślubu i wesela planer weselny organizer weselny inspiracje porady Savicki

Organizer ślubny – sposób na spokojne przygotowania

Zaproszenia dla gości, sukienka garnitur, biżuteria, napoje, sala, muzyka… lista robi się coraz dłuższa i dłuższa, a bywa, że niczego nie ułatwia. Spisanie niezbędnych spraw do załatwienia to jedno, ale ich realizacja to zupełnie inna bajka. Dobrze stworzony planer ślubny zawiera nie tylko punkty, ale również wskazówki na to, jak podejść do danego zadania. Słowem – to lista niezbędników wraz ze wszystkimi podpowiedziami i informacjami, które mogą być przydatne. Organizer ślubny przyda się zarówno przyszłemu panu młodego, jak i pannie młodej, a także świadkom i wszystkim, którzy biorą udział w przygotowaniach do ślubu. Jego przygotowanie zajmie nieco czasu, ale jednocześnie pozwoli go zaoszczędzić na kolejnych etapach planowania ślubu i wesela.

Idealny planer ślubny

Trzeba powiedzieć wprost – to nie będzie jedna kartka, ba, nawet nie kilka! Planer ślubny może zajmować nawet cały zeszyt! Ale rozmiar nie ma tu znaczenia – liczy się bowiem cenna zawartość, która ułatwi narzeczonym radosne przygotowania do pięknego dnia. To zdecydowanie jedna z najbardziej przydatnych rzeczy przed ślubem! Warto go stworzyć z pomocą bardziej doświadczonych osób, np. rodzeństwa czy przyjaciół, którzy są po ślubie. Już samo przygotowywanie organizera ślubnego powinno być dla narzeczonych przyjemną zabawą, a przede wszystkim dobrze wykorzystanym czasem – dzięki planerowi uniknie się przedmałżeńskich sprzeczek i niedomówień – wszystko bowiem będzie spisane i dobrze zaplanowane. Pozostanie tylko powiedzieć sobie: TAK!

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Magda B. czwartek, 14 styczeń 2021 10:34 napisane przez Magda B.

    My korzystaliśmy z plannera Segregator Ślubny ! Bardzo się cieszę, że polecił mi go nasz fotograf! Ten Segregator to ułatwienie życia, jest w nim opisane krok po kroku, wszystkie etapy planowania.. do tego rozłożone idealnie w czasie!

Skomentuj