Biżuteria ślubna dla Pana Młodego

Ciężko wyobrazić sobie ślubną stylizację bez biżuterii. Jest wówczas niekompletna i pozbawiona wyrazistości. I dotyczy to nie tylko ubioru Panny Młodej. Nie można zapomnieć, że biżuteria ślubna dostępna jest również w męskim wydaniu, w formie spinek do mankietów, wpinek do butonierek i... krawatów bolo.

Na topie wciąż rustykalność i boho

Krawat albo mucha, róża w butonierce, srebrne spinki w mankietach – elegancko, ale i... nieco nudno i przewidywalnie. Pary Młode, które cenią sobie oryginalność, poszukują nowych trendów, a jednym z najgorętszych jest bez wątpienia wszechobecna rustykalność i styl boho, czyli przede wszystkim swoboda, zwiewność i luz, bez zbędnego nadęcia. Taka oprawa ślubu i wesela wymaga zadbania o szczegóły, bo to właśnie detale podkreślają charakter ceremonii. Jednym z tych detali jest biżuteria, którą założy Pan Młody.

Doskonale w tej roli wypadnie biżuteria sutasz. Spinki do mankietów czy wpinka do butonierki wykonana z tasiemek w odcieniach czerni, granatu, srebra, a w centrum uwagi duży kamień – gustownie, ale przy tym bardzo oryginalnie. Pan Młody może skusić się również na wersję w jaśniejszych odcieniach – bieli i złota. A na szyi zamiast klasycznego krawata czy muszki może pojawić się bolo, czyli ozdoba nawiązująca do tradycji kowbojskiej, wprost stworzona na wesele rustykalne, szczególnie takie, które odbywać się będzie w folwarku czy w stodole.

spinki do mankietów sutasz dla Pana Młodego, dodatki do ślubu spinki do mankietów sutasz dla Pana Młodego, dodatki do garnituru białe spinki do mankietów sutasz dla Pana Młodego, dodatki do ślubu spinki do mankietów sutasz dla Pana Młodego, dodatki do ślubuSpinki do mankietów wykonane metodą sutasz - Moniq Jewelry

Wszystkie elementy w jednym stylu

Kompletując biżuterię, jaką założy Pan Młody w dniu ślubu, trzeba pamiętać o tym, że wszystkie jej elementy muszą ze sobą współgrać. Jeśli więc wpinka do butonierki jest w odcieniach granatu i czerni, w takiej samej kolorystyce powinny być utrzymane spinki do mankietów i krawat bolo.


zestaw biżuterii dla Pana Młodego, męskie dodatki do ślubu spinki do mankietów i wpinka do kieszonki sutasz dla Pana Młodego, męskie dodatki do ślubu spinka wpinka pod szyję krawat bolo, męskie dodatki do ślubuKrawat bolo czarno-czerwony - Moniq Jewelry
Zdjęcia - Marcin Romański

Decydując się na nietypową biżuterię, trzeba mieć na uwadze spójność, czyli dopasowanie stylu nowożeńców. Jeśli więc sutasz gości u Pana Młodego, dobrze, aby zdecydowała się na niego również Panna Młoda. Sznur pereł zdobiący szyję Panny Młodej w tym przypadku nie będzie trafnym wyborem.

Tekst i zdjęcia: Monika Halicka, Moniq Jewelry
www.moniq.eu

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj