7 cm bliżej nieba. Tajna broń dla mężczyzn

To, że kobiety kochają szpilki to fakt. To, że przyjęło się, że mężczyzna powinien być wyższy od kobiety, to również fakt. Ale co, kiedy wybranemu mężczyźnie brakuje kilku centymetrów wzrostu?

Rozwiązania są trzy.
Pierwsze - są pary, którym różnica w centymetrach wzrostu jest niestraszna i bezpardonowo kobieta nosi szpilki i nic nie robi sobie z tego, że patrzy na mężczyznę z góry. Brawo za dystans!
Drugie - kobieta nie nosi obcasów, by nie przewyższać wybranka wzrostem
Trzecie - dość sprytna i całkiem nowa opcja czyli buty z podwyższeniem dla mężczyzn.

Buty z podwyższeniem dla mężczyzn - ich tajna broń

Żyjemy w kraju, w którym pewne rzeczy, również buty z podwyższeniem dla mężczyzn zostają w strefie tematów tabu. Zupełnie niepotrzebnie, bo to idealne rozwiązanie na wielkie gale, śluby i ważne wystąpienia, kiedy chcemy, by partnerka czuła się komfortowo w swoich wymarzonych szpilkach. To tajna broń, którą należy wykorzystać. Unikalna konstrukcja butów jest z zewnątrz całkowicie niewidoczna. Profilowana wkładka, a także opracowana specjalna forma, gwarantuje doskonały komfort noszenia i stabilność. Tu niemożliwe, staje się możliwe.

buty podwyższające dla mężczyzn, buty dodające cm dla faceta, conhpol

7 cm bliżej nieba

Wzrost jest uważany za jedną z najważniejszych cech wyglądu. Buty z podwyższeniem dla mężczyzn mogą dodać aż 7cm wzrostu. Te 7cm więcej przychyli nieba niejednemu Panu Młodemu. Warto o tym pomyśleć.buty podwyższające dla mężczyzn, buty dodające cm dla faceta, conhpol buty podwyższające dla mężczyzn, buty dodające cm dla faceta, conhpolbuty podwyższające dla mężczyzn, buty dodające cm dla faceta, conhpol

Centymetry 7 mil warte

W skład kolekcji obuwia podwyższającego wchodzi osiemnaście nowoczesnych modeli - z pewnością każdy Pan Młody znajdzie coś dla siebie. Stylistyka nadąża za najnowszymi trendami. Wśród propozycji znajdują się eleganckie półbuty wizytowe ze skóry licowej, lakierowanej oraz zamszowej - wpiszą się w każdy charakter stylizacji ślubnej.

buty podwyższające dla mężczyzn, buty dodające cm dla faceta, conhpol buty podwyższające dla mężczyzn, buty dodające cm dla faceta, conhpol

Dodatkowo buty posiadają specjalną gumową podeszwę oraz standardowy trzy centymetrowy obcas. Ręczne wykończenie dodaje im szyku i klasy.

Pamiętacie bajkę Brzechwy o Michale, który w 7 milowych butach zdobywał świat?

Pojechał Michał pod Częstochowę,
Tam kupił buty siedmiomilowe.
Co stąpnie nogą - siedem mil trzaśnie,
Bo Michał takie buty miał właśnie.
Szedł pełen dumy, szedł pełen buty,
W siedmiomilowe buty obuty.

Zamień jego 7 mil w Twoje 7 centymetrów - rozwiązanie jest bliżej niż myślisz.

Tekst i zdjęcia: Conhpol
Buty dostępne w salonach firmowych Conhpol elite i na www.conhpolelite.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj