Kolekcja obuwia damskiego i męskiego jesień/zima 2015

Kolekcja jesień/zima 2015 to połączenie pasji do tworzenia piękna z zamiłowaniem do klasycznych, eleganckich linii. To kolekcja w której odnaleźć można najmodniejsze trendy, klasyczną elegancję i odrobinę przekory.

jesienne trendy 2015, buty damskie buty męskie

W kolekcji na zbliżający się sezon jesienno-zimowy dominują proste i klasyczne wzory, które zyskują na oryginalności dzięki drobnym, niebanalnym detalom. Kolekcję ożywia nietuzinkowy dobór skór i kolorów, nadających charakteru zarówno butom, jak i tym, którzy będą je nosić.

jesienne trendy 2015, buty damskie buty męskie na jesień

Jesień i zima 2015 według Conhpol to czas na wizytową elegancję, wykorzystującą szlachetną skórę matową, z efektem karbonu lub - dla miłośników większej ekstrawagancji - lakierową z efektem krokodyla. To nieszablonowe połączenia różnych faktur naturalnych skór i geometryczne, trójwymiarowe efekty, dzięki którym nawet bardzo klasyczne buty mają siłę, by się wyróżnić. Jak co roku, kolekcja jesienno-zimowa Conhpol jest odpowiedzią na dominujące światowe trendy w projektowaniu obuwia, stworzoną według najlepszych tradycji polskiego rzemieślnictwa.

jesienne trendy 2015, jesienne buty do ślubu

Tekst i zdjęcia: Conhpol elite
www.conhpolelite.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza agatha piątek, 05 luty 2016 10:27 napisane przez agatha

    Ja kupuję od dawna w tym sklepie i jestem naprawdę zadowolona, świetne ceny do tego zawsze rozmiary są dostępne, czego chcieć więcej? :)

Skomentuj