Ponadczasowe elementy garderoby męskiej które wykorzystasz na ślubie

Moda męska, podobnie jak moda kobieca, zmienia się z sezonu na sezon, jednak można wyróżnić pewne jej elementy, które są ponadczasowe. Kupując dżinsy czy t-shirt, kierujemy się głównie panującymi obecnie trendami, które podlegają ciągłej rotacji. Wybierając garnitur, decydujemy się na konkretny model, pod uwagę biorąc głównie jego dopasowanie, jakość materiału a także uniwersalność.

 

Elegancki, wieczorowy strój nigdy nie wychodzi z mody – klasyczny, ciemny garnitur, koszula, mucha lub krawat, spinki do mankietów, a nawet eleganckie obuwie stanowią pewne kanony, bez których nie obejdzie się żaden mężczyzna.

Podniosłe okazje wymagają odpowiedniego, formalnego stroju, dlatego też mężczyźni zakładają garnitury w święta, na wystawne kolacje, do teatru, opery oraz oczywiście – w dniu ślubu. Dobrze dobrany garnitur to inwestycja nawet na kilka sezonów, dlatego warto zadbać o jego jakość, a także dodatki, aby taki zakup nie stał się jednorazowym wydatkiem.

pawo garnitur mucha spinki pasek moda męska moda na ślub ślubne inspiracje garnitur ślubny

Dobrym pomysłem jest zakup dodatków jako prezentu – sprezentowanie swojemu Ukochanemu pięknej muchy, skórzanego paska czy eleganckich spinek do mankietów pod choinkę to doskonała inwestycja w przyszłość. Takie dodatki nosi się przy poważnych okazjach, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z nich również w dniu ślubu. Szukając odpowiedniego prezentu na urodziny czy święta, zastanów się, czy warto po raz kolejny kupować jakiś błahy przedmiot – czy nie lepiej byłoby wykorzystać tę okazję na zakup prezentu praktycznego i ponadczasowego? 

Tekst i zdjęcia: Pawo
www.pawo.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza alan niedziela, 26 luty 2017 15:47 napisane przez alan

    Ja już zaopatrzyłem się w garnitur na moj nadchodzący. Wybrałem w kolorze granatowym. Zakupiłem w grand moda męska w Warszawie, polecam - profesjonalna obsługa i super jakość.

Skomentuj