Claudius Scissor - Definicja współczesnego mężczyzny

Podczas kwietniowego wydarzenia Fashion Square w Krakowie, Claudius Scissor miał przyjemność zaprezentowania najnowszej kolekcji w ramach pokazu Gali Wieczoru. Obok takich nazwisk jak Łukasz Jemioł, duet MMC, czy Rage Age, Klaudiusz Iciek pokazał kolekcję dedykowaną silnym i pewnym siebie mężczyznom, którzy zawsze sięgają po to, czego chcą.

 claudius scissor garnitury koszule męskie ślub wesele porady ślubne ślubne inspiracje koszula krawat moda modny pan młody

Najnowsze propozycje od Claudius Scissor to doskonale skrojone marynarki, wygodne spodnie, kamizelki oraz koszule. Każdy model z kolekcji składa się na uniwersalną, ponadczasową męską garderobę, która z jednej strony inspirowana jest obecną chwilą i aktualnymi trendami, z drugiej zaś świetnie komponuje się z najbardziej klasycznymi elementami męskiego stroju. W kolekcji znajdziemy kolor, który celebruje radość życia i daje poczucie siły, klasyczne fasony, które odnoszą się do zakamarków męskiej duszy oraz delikatne materiały, które są alegorią skrzętnie skrywanej męskiej łagodności. Jedwab, kaszmir i włoskie tkaniny dbają o najwyższą jakość poszczególnych elementów, a precyzyjne krawiectwo i wygodny krój zapewnia komfort niezależnie od sytuacji.

Odważne wzory i wyszukane dodatki z kolei przełamują szaroburą tendencję, która zbytnio przytłacza polskie ulice i pozwalają bawić się modą wedle własnych upodobań.

claudius scissor garnitury koszule męskie ślub wesele porady ślubne ślubne inspiracje koszula krawat moda modny pan młody

Na pokazie Claudius Scissor bezwzględną gwiazdą wieczoru był szanowany aktor Mirosław Zbrojewicz, który zwierzył się, że zaprezentowanie męskiej kolekcji na wybiegu było jego długoletnim marzeniem. Dzięki Claudius Scissor udało mu się je spełnić, a przy okazji skraść show swoją charyzmą, pokerową twarzą oraz nieprzeciętną stylizacją, w skład której wchodziła specjalnie zaprojektowana koszula o asymetrycznej linii i przedłużanym kroju.

claudius scissor garnitury koszule męskie ślub wesele porady ślubne ślubne inspiracje koszula krawat moda modny pan młody

Doskonałym wykończeniem prezentowanych na wybiegu sylwetek było wyjątkowe obuwie marki Venezia oraz Ecco, które doskonale wkomponowało się w stylistykę marki Claudius Scissor.

Klaudiusz już zaczyna pracę nad kolejnym sezonem, a Państwa serdecznie zapraszamy do przyglądnięcia się bliżej poszczególnym elementom z kolekcji zaprezentowanej podczas FashionSquare 2017.
Kolekcja do kupienia jest w Showroomie przy ul. Floriańskiej 18/6 w Krakowie.

Zapraszamy do przejrzenia relacji z pokazu marki Claudius Scissor, którą znajdziecie poniżej:

Tekst: Claudius Scissor
Zdjęcia: Marek Makowski, Fashion Square 2017,Galeria Krakowska
www.claudiusscissor.com


Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj