Samochód roku Playboy 2011

W poniedziałkowy wieczór 13 czerwca 2011 w Warszawie odbyła się osiemnasta edycja prestiżowej imprezy "Samochód Roku Playboya 2011".

Na czerwonym dywanie przed Pałacem Zamojskich nie zabrakło gwiazd, wśród publiczności bawiły się Katarzyna Skrzynecka, Paula Ignasiak, Anna Popek, Magda Modra, Michał Piróg czy Radosław Majdan, obecna była również Ada Fijał, która miała na sobie biżuterię By Dziubeka z kolekcji Maya's Secrets. W tym roku samochodem Roku Playboya został Rolls-Royce Ghost.

Atrakcją części artystycznej wieczoru był pokaz ekskluzywnej bielizny Li Parie uświetnionej biżuterią By dziubeka z kolekcji Maya's Secrets.


Kolekcja Maya's Secrets to niezbędnik każdej retro stylizacji. Delikatna, kobieca i zmysłowa, pełna dystyngowanego szyku. Duże broszki z kolorowymi szkiełkami, długie naszyjniki z pereł oraz dyskretne kolczyki pasują do ubrań z minionych dekad. Romantyczki, którym bliski jest styl vintage z pewnością znajdą w kolekcji Maya's Secrets coś dla siebie. Fashionistki uwielbiają Maya's Secrets.

Moda uwielbia trend retro. A retro jak wiemy kojarzy się przede wszystkim z kobiecością i wyrafinowaną zmysłowością.

Chcesz zrobić na swoim mężczyźnie piorunujące wrażenie. Zobacz jakie propozycje stylizacji przygotowały stylistki Payboya, aby rozpalić męskie zmysły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Prezentowana bielizna oraz biżuteryjne dodatki mogą być inspiracją do kuszącej kreacji na noc poślubną, czy miesiąc miodowy.

 


www.bydziubeka.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj