Fokus na naszyjniki czyli jesień z biżuterią od Apart

Mimo, że za oknami piękna, polska złota jesień, to wciąż czujemy się jeszcze tak, jakby towarzyszyło nam letnie słońce - nie zakrywamy szyi i nadal nosimy dekolty, które ozdabiamy nonszalancką biżuterią. Co jesienną porą powinna mieć na sobie każda fanka biżuterii? Sprawdźmy!

ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki

Naszyjnik, wisiorek, łańcuszek - o drobnym splocie lub ciężkich ogniwach, delikatny niczym nitka czy może złożony z kilku niezależnych sznurów? Wybór jest naprawdę szeroki, a różnorodność to właśnie to, co kobiety cenią najbardziej w marce Apart.
Wisiorki złożone z kilku warstw mają to do siebie, że współgrają świetnie zarówno ze stylizacją dzienną, jak i wieczorową. Uzupełnione o kolczyki na sztyfcie w podobnym klimacie, pięknie podkreślają smukłą szyję i optycznie wyszczuplają twarz. 

ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki

Rock, grunge i punk to subkultury, z których czerpią inspiracje projektanci na całym świecie. Charakterystyczne dla tej estetyki łańcuchy potrafią być nie tylko mroczne, ale i niezwykle kobiece, wszystko zależy od tego, jak zostaną podane. Zwielokrotnione naszyjniki w takiej formie świetnie współgrają ze stylizacjami z rockowym zacięciem, dobrze prezentują się w klasycznym zestawieniu w bieli i czerni.  
ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki

Dodatek czarnych koralików do złotej biżuterii sprawia, że całość zyskuje na elegancji, ale i także na różnorodności - wersja minimalistyczna z pojedynczym koralikiem prezentuje się równie dobrze, co w formie, gdzie koraliki stanowią bazę biżuterii, a złoto staje się tylko dodatkiem.
ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki Drobne, srebrne kuleczki  w biżuterii sprawdzą się świetnie jako dopełnienie jesiennej, ciepłej stylizacji. Bardzo dobrze współgrają z dzianinami i swetrami, bardzo dobrze wpasują się także w energetyczne barwy jesieni takie jak żółcie, pomarańcze i intensywne czerwienie. Kolia z pojedynczym, przedłużonym wisiorkiem, a może delikatna wersja z zawieszką w postaci kilku łańcuchów kuleczek? Którą z nich wybrałabyś dla siebie? 

Więcej propozycji biżuterii w tym stylu znajdziesz tu: www.apart.pl.  

ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki ślub wesele biżuteria ślubna biżuteria codzienna biżuteria wieczorowa ślub wesele inspiracje porady Apart złoto srebro łańcuszki bransoletki koraliki

 

Tekst i zdjęcia: Apart,
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj