Najpiękniejszy podarunek na Dzień Matki z Apart

Już za kilka dni, 26 maja, będziemy obchodzić wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Matki. Chcąc wyrazić wdzięczność za trud wychowania, dobre, życiowe rady i wsparcie, warto zadbać o odpowiedni prezent. W Apart wiemy, że ponadczasowym, zawsze docenianym podarunkiem jest biżuteria, dlatego przygotowaliśmy ozdoby, które przypadną do gustu każdej Mamie.

Dzień Mamy Dzień Matki biżuteria prezent na dzień matki Apart biżuteria dla Mamy od Apart inspiracje porady trendy

Biżuteria dla Mamy ze srebra

Dla Mam, które noszą na co dzień srebro, proponujemy prezent w postaci biżuterii z kolekcji Love Love. Znajdziemy w niej ozdoby z motywem serca, które wyrażają więcej, niż tysiąc słów. Delikatne i drobne wzory codziennej biżuterii przeplatają się z bogato zdobionymi elementami połyskującymi cyrkoniami, idealnymi na większe wyjścia. 

Dzień Mamy Dzień Matki biżuteria prezent na dzień matki Apart biżuteria dla Mamy od Apart inspiracje porady trendyDzień Mamy Dzień Matki biżuteria prezent na dzień matki Apart biżuteria dla Mamy od Apart inspiracje porady trendy

Biżuteria dla Mamy ze złota

Jeśli kolorem Mamy jest złoto, warto wręczyć jej prezent biżuteryjny w stylu, jaki lubi najbardziej. Mnogość wzorów biżuterii wykonanej ze złota pozwala na dopasowanie prezentu zgodnie z ulubionymi wzorami. Dla Mam lubiących naszyjniki, dobrym wyborem będą wisiorki z zawieszką w kształcie litery "M", naszyjnik z agatami lub z czerwonymi cyrkoniami.

Dzień Mamy Dzień Matki biżuteria prezent na dzień matki Apart biżuteria dla Mamy od Apart inspiracje porady trendyDzień Mamy Dzień Matki biżuteria prezent na dzień matki Apart biżuteria dla Mamy od Apart inspiracje porady trendyDzień Mamy Dzień Matki biżuteria prezent na dzień matki Apart biżuteria dla Mamy od Apart inspiracje porady trendy

Bardzo ciekawą i nowoczesną propozycją jest też bransoletka z motywem róży i diamentowym serduszkiem osadzonym na czerwonym sznurku. 

Dzień Mamy Dzień Matki biżuteria prezent na dzień matki Apart biżuteria dla Mamy od Apart inspiracje porady trendy

Urocze bransoletki i ozdoby z linii Beads dla Mamy

Prezentem, który sprawdzi się zawsze i stanie się idealnym początkiem do stworzenia ulubionej kolekcji jest bransoletka z kolekcji Beads - bazowy łańcuszek ozdabiać można dowolnie wybranymi wzorami zawieszek. To świetny prezent dla kreatywnych Mam, które uwielbiają nowości i ciekawe ozdoby. 

 Dzień Mamy Dzień Matki biżuteria prezent na dzień matki Apart biżuteria dla Mamy od Apart inspiracje porady trendy

Przypominamy, że wciąż możesz wziąć udział w konkursie z okazji Dnia Matki, w którym do wygrania jest atrakcyjny voucher na zakupy w Apart - szczegóły znajdziesz tu.

 

Materiał przygotowany przez: Apart,
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj