Kolczyki ozdobą prawdziwej kobiety

Kolczyki potrafią być prawdziwą ozdobą każdej kobiety. Na rynku dostępne są przeróżne ich wersje. Od dyskretnych, malutkich, aż po długie i rzucające się w oczy. Jedne nadają się na co dzień, inne są wprost wymarzone na wielki wieczór. Najpiękniejsze kolczyki to te, które dopasowane są do ich właścicielki. Poznaj najpopularniejsze rodzaje kolczyków i wybierz te, które najlepiej będą Cię określać!

 biżuteria ślubna biżuteria kobieca kolczyki ozdoby dla kobiet Syncret inspiracje porady 2021

Rodzaje kolczyków

Różnorodne rodzaje kolczyków sprawiają, że każda kobieta jest w stanie dobrać je do własnych upodobań czy temperamentu. Można wyróżnić kilka kryteriów, według których kolczyki można w pewien sposób pogrupować. 

Podział kolczyków ze względu na kruszec

Mówiąc o rodzaju kolczyków, trzeba wymienić przede wszystkim ich podział ze względu na użyty do ich produkcji kruszec. Najpopularniejszymi kruszcami jest srebro, złoto oraz platyna. Srebrne kolczyki są pośród nich najtańsze, a wyglądają naprawdę pięknie. Złoto czy platyna to materiały ekskluzywne, które dodają kobiecie niezwykłego uroku i namiastki luksusu. Każdy z tych rodzajów kolczyków może być stosowany zarówno na co dzień, jak i na wielki wieczór, choć najbardziej powszednie wydają się kolczyki srebrne.

Podział ze względu na rodzaj użytych kamieni

Kolczyki można dzielić także ze względu na użyte kamienie. Te z kolei są bardzo różnorodne. Najpopularniejsze są ametysty, kwarce czy lapis. Jeszcze bardziej ekskluzywny jest np. koral, rubin czy szafir. Każdy z tych kamieni ma zupełnie inny wygląd i inne właściwości. Rodzaj zastosowanego kamienia wpływa także na styl kolczyków. Jedne z nich nadają się na wyjście do pracy czy na spacer, inne zarezerwowane są na randkę czy inne wielkie wyjście. Do tej drugiej grupy należą między innymi kolczyki z brylantami, o których marzy chyba każda kobieta. Czas nareszcie spełnić swoje marzenia!

Dlaczego warto kupić kolczyki?

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych elementów kobiecej biżuterii. Już małe dziewczynki noszą malutkie, drobne kolczyki, by w późniejszych latach zamienić je na rzucające się w oczy, piękne ozdoby. Kolczyki są wygodne, nie przeszkadzają w codziennym życiu, a jednocześnie są bardzo efektowne. Kolczyki najlepiej jest kupować w sprawdzonych sklepach. Takim sklepem jest Syncret, oferujący ekskluzywne kolczyki z różnymi kamieniami, brylantami czy szafirami, idealne na każdą okazję. Takie kolczyki są trwałe, mogą być użytkowane przez wiele lat, a co najważniejsze, nie powodują dotkliwych reakcji uczuleniowych. Kupując kolczyki w takim sklepie, wybierasz markę i styl.

 

 

Materiał zewnętrzny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj