Jubiler SAVICKI radzi – zobacz nietypowe pomysły na zaręczyny w święta

Zaręczyny to niezwykle ważny dzień w życiu każdej pary. Stanowią one kolejny krok na ich wspólnej drodze do szczęścia. Wielu mężczyzn nie ma jednak pojęcia, w jaki sposób zabrać się za organizację tej wspaniałej chwili. Bardzo często, właśnie brak wiedzy i strach, czy uda się wszystko dopiąć na ostatni guzik powodują, że mężczyźni odwlekają tę chwilę w nieskończoność.

ślub wesele zaręczyny pierścionek zaręczynowy jubiler Savicki

Niedługo święta – idealny czas na to, aby właśnie teraz, w tym momencie podjąć te ważne, życiowe decyzje i wręczyć ukochanej pierścionek zaręczynowy. Oto kilka najciekawszych pomysłów:

ślub wesele zaręczyny pierścionek zaręczynowy jubiler Savicki

Nietypowe pudełko na prezent

Jeśli chcesz, aby Twoja ukochana poczuła się naprawdę wyjątkowo - przemyśl dobrze to, w jaki sposób możesz zapakować pierścionek, aby był dla niej prawdziwą niespodzianką. Samo wręczenie małego pudełeczka może okazać się zbyt banalnym rozwiązaniem. Twoja ukochana ma ogromne poczucie humoru? Zafunduj jej “wielkie rozpakowywanie” ogromnej paczki. Zapakuj pierścionek w kilka coraz większych, pasujących do siebie pudełek. Mimo początkowej frustracji, z pewnością doceni Twoją kreatywność i sama będzie się świetnie przy tym bawić.
Chciałbyś jednak, aby to opakowanie było bardzo oryginalne? Ukryj pierścionek w specjalnej bombce. Możesz ją wykonać samodzielnie lub zamówić gotową w sieci. Kiedy Twoja ukochana zobaczy, że pod choinką brakuje prezentu wyłącznie dla niej - poproś ją, aby poszukała niespodzianki na świątecznym drzewku. Z pewnością doceni Twoje starania i ucieszy się z tak spersonalizowanego prezentu.

ślub wesele zaręczyny pierścionek zaręczynowy jubiler Savicki

Śniadanie do łóżka

Twoja ukochana uwielbia być budzona przez Ciebie przepysznym śniadaniem do łóżka? Wybierz właśnie taką okazję do zaręczyn. Z pozoru zwykła chwila, może okazać się dla niej tą najpiękniejszą, którą wspominać będzie ze wzruszeniem przez lata. Święta kojarzą się bowiem z zaręczynami podczas wigilijnej kolacji. Ty możesz złamać te stereotypy i uczynić świąteczny poranek zupełnie nietypowym i wyjątkowym dla Was obojga.
Jak się więc zabrać za planowanie zaręczynowego śniadania? Przede wszystkim zastanów się, co najbardziej lubi jeść Twoja ukochana. Ważne jest to, aby sam posiłek wyglądał bardzo apetycznie i idealnie pasował do tej podniosłej chwili. Przygotuj więc odświętną zastawę oraz ozdobny kieliszek, w którym podasz przepyszny sok lub wodę. Niezwykle istotne są również dodatki. Przygotuj jakieś świeże kwiaty, płatki róż, koraliki lub wycięte z papieru serduszka. Jeśli ozdobisz nimi tacę - uda Ci się stworzyć ten wyjątkowy klimat.

ślub wesele zaręczyny pierścionek zaręczynowy jubiler Savicki

Balonowa przesyłka

Kobiety uwielbiają niespodzianki! Szczególnie, jeśli są one naprawdę wyjątkowe i bardzo dobrze zaplanowane. W przypadku zaręczyn wykorzystujących balonową przesyłkę, wszystko musi zostać przemyślane duuuużo wcześniej! Dlaczego? No i przede wszystkim - czym w ogóle jest taka przesyłka?
Balonowe szaleństwo od lat zawładnęło sercami niemalże każdej kobiety. Balony na Walentynki, urodziny, w ramach prezentu, czy tak po prostu - dla zabawy, bez okazji, już dawno nikogo nie dziwią. Są one nie tylko doskonałą ozdobą, ale przede wszystkim wyjątkowym pomysłem na pokazanie drugiej osobie, ile dla nas znaczy. Balonowe serca, napis love lub dowolny kształt, jaki tylko podpowie nam wyobraźnia - wszystko jest do zrealizowania! Istnieją już firmy, które specjalizują się w tego typu zamówieniach. Wystarczy kilka dni wcześniej zaplanować dokładnie, jak chcemy aby wyglądała taka niespodzianka.

Te i pozostałe 17 pomysłów znajdziesz w świątecznym ebooku przygotowanym przez jubilera SAVICKI - "20 pomysłów na zaręczyny w święta". Jeśli jesteś zainteresowany – możesz pobrać go za darmo TUTAJ .

Tekst i zdjęcia: Jubiler SAVICKI

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Oskar czwartek, 30 listopad 2017 19:18 napisane przez Oskar

    Ja się zaręczyłem na wycieczce rowerowej :)

Skomentuj