Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy? Porady Apart

Wybór pierścionka zaręczynowego to jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu mężczyzny. Nie dość, że niesie z sobą poważne, życiowe konsekwencje (w końcu oświadcza się osobie, z którą chciałby spędzić resztę życia), to jeszcze musi wykazać się dobrym gustem, znajomością upodobań swojej ukochanej i kreatywnością podczas zadawania Tego Ważnego Pytania.

ślub wesele zaręczyny pierścionek zaręczynowy Apart oświadczyny inspiracje porady

Wielu mężczyzn dwoi się i troi szukając najpiękniejszego pierścionka, dlatego przychodzimy z pomocą. Oto kilka rad, które pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji.

Diament czy kamień szlachetny?

ślub wesele zaręczyny pierścionek zaręczynowy Apart oświadczyny inspiracje porady

Zanim ruszysz na zakupy do jubilera, zwróć uwagę na biżuterię, jaką nosi Twoja kobieta. Lubi kolorowe, dekoracyjne elementy i lekką wariację? A może sięga na co dzień po klasyczną biżuterię bez zbędnych ozdobników? Kiedy już ocenisz upodobania swojej ukochanej, zapoznaj się z internetowym katalogiem pierścionków, w którym łatwo znajdziesz zarówno klasyczne wzory pierścionków zaręczynowych z diamentami, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie ozdoby z kolorowymi kamieniami szlachetnymi.

Klasyka czy białe złoto?

ślub wesele zaręczyny pierścionek zaręczynowy Apart oświadczyny inspiracje porady

Jeszcze kilka lat temu wybór był względnie prosty- wiele kobiet nosiło biżuterię tylko w odcieniu klasycznego złota, jednak w ciągu ostatnich lat znacznie zwiększyło się grono osób sympatyzujących z białym złotem. Ponownie, aby dokonać dobrego wyboru, przyjrzyj się kasetce z biżuterią swojej ukochanej. Jeśli przeważa w niej złoto, na pewno spodoba jej się pierścionek w odcieniu klasycznym, jeśli jednak częściej wybiera biżuterię srebrną, zdecyduj się na białe złoto.

Jak ocenić rozmiar pierścionka?

ślub wesele zaręczyny pierścionek zaręczynowy Apart oświadczyny inspiracje porady

Jest na to kilka sposobów, jednak najskuteczniejszym jest zmierzenie jednego z noszonych przez nią pierścionków (jeśli zdarza jej się nosić biżuterię na serdecznym palcu). W wypadku, gdy tak się nie dzieje, warto poradzić się najbliższej z przyjaciółek Twojej ukochanej – kobiety rozmawiają o takich rzeczach, dlatego przyjaciółce będzie znacznie łatwiej (i nie budząc żadnych podejrzeń) uzyskać taką informację. W ostateczności, możesz wykorzystać moment, kiedy Twoja ukochana jeszcze śpi i delikatnie zmierzyć obwód jej palca za pomocą nitki. Kiedy przyjdziesz do salonu z taką informacją, pracownicy salonu na pewno trafnie dobiorą odpowiedni rozmiar. Pamiętaj także, że w salonach Apart istnieje możliwość dopasowania pierścionka w przypadku, gdyby okazał się zbyt duży lub mały.

 Najciekawsze wzory pierścionków zaręczynowych marki Apart znajdziecie w poniższej galerii: 

Tekst i zdjęcia: Apart, 
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj