Buty do ślubu na niskim obcasie - dlaczego nie?

W salonach ślubnych królują raczej buty na wysokim obcasie. Bez trudu znajdziemy także modele butów na obcasach średnich, ok. 5-6 cm. Natomiast co mamy zrobić, jeśli poszukujemy niższych obcasów?

Producenci jakby zapomnieli o nas, o tych zdecydowanych na pójście do ślubu w butach „płaściutkich". Gdzie znajdziemy buty na niskich obcasach, kobiece, wygodne, eleganckie, ale nie koniecznie w stylu butów „komunijnych "?


Przeciwnicy butów na niskich obcasach powiedzą, że takie buty nie są zbyt „sexy" i że noga ładnie wygląda tylko w wysokich obcasach. Ale co tam - zwolenniczki niskich butów stwierdzą, że w sumie pod długą suknią ślubną butów widać niewiele - a w „całości" Panna Młoda i tak jest bardzo piękna i jest bardzo „sexy".

Jeszcze z innych powodów poszukujemy takich butów:

- bo są po prostu wygodne i będziemy miały pewność, że przetańczymy w nich całe wesele

- bo nigdy w życiu nie nosiłyśmy innych, wyższych obcasów - zawsze były to buty w stylu sportowym lub na niskim obcasie

- bo nasz partner jest naszego wzrostu lub niższy - a my nie chciałybyśmy dodawać sobie niepotrzebnych centymetrów

- bo ze względów zdrowotnych - po prostu nie możemy mieć wyższych butów

Pewnie wiele jest innych przyczyn, które znamy tylko my, Panny Młode zdecydowane na niskie obcasy.

Z pomocą w poszukiwaniu butów na niskich obcasach przychodzi sklep internetowy Białe Buty, który oferuje wiele modeli butów na obcasach od 2 milimetrów do 3 centymetrów. Panny Młode mogą same wybierać wysokość i kształt obcasów w zależności od upodobania. Mogą też same wybrać kształt butów, począwszy od klasycznych modeli typu przód osobno - pięta osobno, po czółenka pełne, asymetryczne, z odkrytymi lub zakrytymi palcami, piętami itp. Do tego same dodadzą ozdobę z bardzo szerokiego asortymentu ozdób - kokardek, upięć, wstążek, kwiatów, cyrkonii. Co do materiałów - Panny Młode także same zdecydują, czy buty mają być wykonane z wysokogatunkowej satyny /atłasu, skóry naturalnej czy ekologicznej.


Należy podkreślić, że wszystkie buty oferowane w sklepie Białe Buty wykonane są w trosce o wygodę i komfort stóp Panny Młodej. Całość butów od strony wewnętrznej, (czyli wyściółka i podszewka wewnętrzna) jest wykonana z miękkiej skóry naturalnej - tak, aby Panna Młoda nie odczuła trudów ślubu i wesela. Buty tak wykonane łatwo dostosowują się do kształtu stopy - i co najważniejsze - stopa nie poci się i nie ślizga w bucie, (co może mieć miejsce w butach ze sztuczną futrówką).

Sklep internetowy Białe Buty zaprasza wszystkie Panny Młode do zakupów butów ślubnych i wieczorowych - a szczególnie te Panny Młode, które czasami bezskutecznie usiłują kupić wygodne i eleganckie buty na niskich obcasach w tradycyjnych sklepach obuwniczych i salonach ślubnych.

Autor: Jola Wardyn

Adres sklepu:
www.bialebuty.com.pl
www.bialebuty.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Be_Mine wtorek, 28 luty 2017 14:15 napisane przez Be_Mine

    Poznaje te buty też będę je zamawiać. Na stronie może ich buty nie wyglądają jakoś super, jednak na żywo są boskie! Nie chodzę na obcasie na co dzień, nawet na imprezy chodzę na płaskim lub lekkiej koturnie i na swój ślub też idę na płaskim. :)

Skomentuj