Perfekcyjna sukienka dla świadkowej - jak ją wybrać?

Współczesne przyjęcia weselne oraz śluby projektowane są tak, by wszystko prezentowało się perfekcyjnie. Nie ma miejsca na pomyłki i błędy - zarówno para młoda, jak też świadkowa i świadek, muszę wyglądać w tym dniu nienagannie. Dlatego właśnie kreacja dla świadkowej najczęściej dobierana jest tak, by perfekcyjnie pasowała do wizerunku młodej pary, motywu przewodniego wesela oraz wybranej kolorystyki.

ślub wesele strój druhny druhna świadkowa inspiracje porady

Perfekcyjne sukienki na wesele dla świadkowej

Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdej zakochanej pary, która postanowiła wejść na drogę związku małżeńskiego. Młodzi ludzie chcą wyglądać wtedy perfekcyjnie, jednak takie same oczekiwania mają w stosunku do wizerunku ich świadków. Dzisiaj sukienka dla świadkowej to zatem równie gorący temat, jak sukienka dla panny młodej. Oczywiście kreacja świadkowej nigdy nie może konkurować z kreacją panny młodej, powinna natomiast być jej doskonałym uzupełnieniem.

W tym dniu wizerunek świadkowej jest ważny, jednak zwyczajnie nie może wysuwać się na plan pierwszy. To dlatego właśnie sukienki na wesele dla świadkowej najczęściej utrzymane są w prostym i minimalistycznym stylu, tak by nigdy nie przyćmiły swoim blaskiem najważniejszej kreacji wieczoru.

Proste i minimalistyczne sukienki dla świadkowych

Jak zatem dobrać perfekcyjną sukienkę dla świadkowej? W dobrym tonie jest, aby świadkowa skonsultowała swój wybór z panną młodą. Kreacje powinny w jakim stopniu do siebie pasować, dzięki czemu wszyscy pięknie i spójnie prezentują się na zdjęciach. Dlatego właśnie najczęściej dla świadkowej wybierane są proste i minimalistyczne sukienki, które zawsze dobrze prezentują się nawet przy najbardziej wyszukanej sukience panny młodej.

Duże znaczenie ma również wybór kolorystyki kreacji. Najczęściej sukienki utrzymane są w jasnych i pastelowych barwach, mogą one też nawiązywać między innymi do przewodniej kolorystyki przyjęcia (głównie do kwiatów). W tym dniu rola świadkowej to zatem rola niejako doskonałego tła dla panny młodej.

Najlepsza jakość sukienek na wesele dla świadkowej

Skoro sukienki dla świadkowej najczęściej utrzymane są w prostym i minimalistycznym stylu, na pierwszy plan wysuwa się naprawdę doskonała jakość kreacji. Warto zatem postawić na sukienki wykonane z najpiękniejszych tkanin, takich jak na przykład jedwab, organza, doskonałej jakości wiskoza. Jeżeli satyna - to tylko jedwabna!

Do lamusa odeszły bowiem tak kojarzące się z polskimi weselami sprzed dekady, sukienki wykonane z poliestru, który tylko udawał szlachetną satynę. Dzisiaj liczy się jakość, a sukienka świadkowej musi być tego doskonałym przykładem. W końcu poza parą młodą, świadkowie są chyba jednymi z najczęściej fotografowanych gości weselnych.

Więcej o wyborze sukienek na wesele przeczytasz w artykule - www.camashopping.com/porady/sukienki-na-wesele-jak-znalezc-ta-idealna-11

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj