Weselne atrakcje czyli czym zaskoczyć gości weselnych

Przeglądając zdjęcia znajomych ze ślubów, robiąc przegląd wesel, na których mieliście zaszczyt bywać, można zacząć się zastanawiać nad atrakcjami, które ubarwią wasz ślub oraz wesele. 


Nasuwają się więc pytania: Co zrobić, by wszyscy goście wspominali wasze wesele latami? Jak przebić wesela, na których bywaliście? Jak wzbudzić nutkę rywalizacji wśród rodziny, która w niedługim czasie zaprosi na swoje wesele i jak wzbudzić nutkę zazdrości u tych, którzy swoje już mieli?

Powiedzmy sobie szczerze, każdy chce mieć najpiękniejszy ślub, niezapomniane wesele oraz wywołać same ochy i achy wśród weselnych gości - choć wiadomo nie od dziś, że nie dogodzimy każdemu.

 

Zapoznając się z tematem weselnych atrakcji, ku wielkiemu zaskoczeniu odkryłam, że rynek ślubny w Polsce ma wiele do zaoferowania. Młodzi w dzisiejszych czasach stają się bardziej świadomi tego, jak wiele można zdziałać. Nie boją się powiedzieć "nie" zaaferowanym nowościami rodzicom i przyszłym teściom, którzy zawsze chcą przejąc kontrolę, by zadowolić  "ciocie i wujków".

Zacząć można od pięknego udekorowania sal i kościoła, by wzbudzić zachwyt zgromadzonych oraz od małych podarunków pod kolor wystroju dla przybywających gości, które jednocześnie staną się pamiątką z wesela. Można zamówić tort inny niż wszystkie lub nawet samemu go zaprojektować. Pokazy tańca latynoamerykańskiego rozruszają nawet najbardziej drętwych gości. Świetnie sprawdzą się też pokazy tańca ludowego, jeśli macie gości z zagranicy.


Fontanny czekoladowe i słodkie stoły stają się coraz modniejsze i cieszą oko nie tylko tych najmłodszych uczestników przyjęcia. Barmanem na wyłączność i pokazami barmańskimi na pewno zapadniemy w pamięć wszystkim "wujkom" lubiącym procenty. Fajerwerki dla tych, którym tęskno do Sylwestra oraz lampiony szczęścia dla romantyków, które zadowolą również wszystkie babcie.


Moi drodzy, wybór jest ogromny i nie bójmy się łamać stereotypu typowego "polskiego wesela". Pokazujcie swoją osobowośc poprzez weselne atrakcje, tak by najważniejszy dzień w waszym życiu zapadł w pamięci nie tylko Wam, ale również wszystkim, którzy mieli zaszczyt być na waszym weselu.


Anna Sokołowska / abcslubu.pl
Fot. Ela i Michał Barteczko / www.barteczko.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

4 komentarzy

 • Link do komentarza Natalia29 wtorek, 09 lipiec 2019 11:43 napisane przez Natalia29

  Mój brat zaskoczył wszystkich gości rikszą z lodami, która sprawdziła się w 100% - lody przepyszne, a goście zachwyceni! Serdecznie polecam taką atrakcję. Na pewno nie będziecie żałować :) można wynająć w firmie http://www.lollypolly.pl

 • Link do komentarza bafomet czwartek, 04 styczeń 2018 20:05 napisane przez bafomet

  Ani słowa o pokazach fireshow, u mnie na weselu to był prawdziwy hit! No i atrakcja mega oryginalna!

 • Link do komentarza Gazetka Weselna czwartek, 06 listopad 2014 23:58 napisane przez Gazetka Weselna

  Hitem sezonu jako atrakcja, pamiątka i podziękowanie dla gości weselnych jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju gazetka weselna wręczana gościom w trakcie podawania kawy i ciasta przez "gazeciarza".

 • Link do komentarza Jacer sobota, 22 luty 2014 14:33 napisane przez Jacer

  W tym roku modne są wszelkie gadżety, które podkreślają czyje to wesele jest. Fajne są spersonalizowane butelki wódki - można sobie zamówić grawer na nich w bardzo korzystnej cenie.

Skomentuj