Czego nie może zabraknąć na magicznym weselu?

Wesele jest wyjątkową imprezą, nie bez powodu nazywaną magiczną. Wszystkie wydarzenia, które mają miejsce w tę szczególną, noc zostają zapamiętane na całe życie. Rodzina i przyjaciele, którzy towarzyszą młodej parze, do tego nastrojowa muzyka, przygaszone lub kolorowe światła, zapach świeżych kwiatów, smaczne jedzenie. Co jeszcze warto uwzględnić podczas planowania zabawy?

ślub wesele atrakcje weselne atrakcje na weselu iluzjonista pokaz show justedi

Jeśli organizujesz tradycyjne wesele, powyższe elementy zapewne odgrywają na nim najważniejszą rolę. Jest jednak coś, co pomoże Ci w stworzeniu jeszcze bardziej zaczarowanego klimatu. To pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu profesjonalnego magika, który występuje przed publicznością lub przy stolikach, zapraszając ich do wspólnej zabawy.

Wystrój sali

Odpowiedni wystrój sali jest szczególnie ważny dla pokazu iluzjonistycznego. Staje się nie tylko tłem dla zdjęć, ale też sceną dla artysty. O tym, czy klimat wesela będzie magiczny, w dużej mierze decydują właśnie dodatki, dekoracje, kwiaty i oczywiście oświetlenie. Współcześnie modne są imprezy w stylu rustykalnym oraz glamour. Bez względu na to, który klimat jest Ci bliższy, możesz oczekiwać, że gustownie ozdobiona sala będzie piękną kapsułą, która przeniesie gości do zaczarowanego świata. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Otóż o efekcie decydują detale, nie zaniedbuj ich! Stwórz pamiątkową księgę gości, rozsadź ich przy stolikach i stwórz plan, kto, gdzie siedzi. Zadbaj o elegancką kompozycję na stole, piękną zastawę i dekoracje. Najczęściej są to świece, kwiaty i menu, którym gości sprawdzą, co zostanie zaserwowane tej nocy. Umieszczając plan imprezy, uwzględnij w niej pokaz iluzjonistyczny — najczęściej jest on organizowany po zapadnięciu zmroku np. w porze kolacji lub całkiem później, przed planowanymi na północ zabawami.

Atrakcje dla gości

Atrakcje, które jeszcze kilka lat temu uchodziły za zaskakujące i rzeczywiście wzbudzały spore emocje, dzisiaj już wychodzą z mody. Jeśli zależy Ci na elemencie zaskoczenia, zamiast barmanów czy fotobudki zdecyduj się na pokaz iluzjonisty. Choć najprawdopodobniej będzie to najważniejszy punkt wieczoru i główna atrakcja, nie oznacza to, że nie możesz zafundować swoim gościom dodatkowych rozrywek. Wśród nich ciekawe są:

  • wypuszczanie gołębi do nieba po ceremonii zaślubin,
  • oczepiny i zabawy o północy,
  • pokaz fajerwerków,
  • słodki stolik, fontanna czekoladowa lub alkoholowa,
  • pieczenie prosiaka,
  • występ skrzypków lub innych muzyków,
  • bańki mydlane, konfetti,
  • animator zabaw dla dzieci,
  • upominki dla gości,
  • nietypowy pierwszy taniec.

Wesele to Twoja impreza, dlatego jej miejsce, wystrój sali czy dodatkowe atrakcje zależą od tego, co lubią młodzi i jaki mają budżet. Często okazuje się, że wesele wspominane jest przez wiele lat nie ze względu na zabawę taneczną czy dobre jedzenie, ale właśnie dodatkowe atrakcje, które urozmaiciły przebieg wieczoru. Pokaz iluzjonistyczny z udziałem magika Just Edi Show to zdecydowanie jeden z najciekawszych pomysłów na zaskoczenie i rozbawienie gości weselnych. Możesz zaprosić swoją rodzinę i przyjaciół na występ sceniczny lub uczynić ich uczestnikami występu. Iluzjonista w każdej z opcji powinien nawiązywać interakcję z odbiorcami, aby zahipnotyzować ich i włączyć do wspólnej zabawy.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj