Kolorowe obrusy i energetyczne kolory na ślub i wesele 2020 - rzeczywiste realizacje

Który florysta nie kocha kolorów? Feeria barw kwiatów to skala prawie nieograniczona. Kolory przyciągają uwagę, dodają ciepła i dobrej energii. Po kilku sezonach ukochania zielonego greenery wydaje się, że sezon ślubny 2020 zawojują kolory. Kolory w kwiatach, kolory w obrusach i kolory w poligrafii. Biel, jeśli zostanie, to raczej w formie szlachetnego minimalizmu i prostej elegancji.

 Każde wesele jest dla nas inne, każde łączy jakaś historia i upodobanie do pewnych stylów i kolorów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się spełniać jego marzenia o dekoracjach weselnych i bukiecie ślubnym. 

Cecilie & Thomas - wesele w oranżerii z nutą rustykalną

W tej realizacji Para postawiła na grafitowe obrusy i wysokie dekoracje o wielkiej formie z mocnymi kolorami. Wykorzystałyśmy dalie, eustomy, hortensje, goździki i róże przeplecione oliwką, gałęziami śliwy oraz trawami pampasowymi, co dało spektakularny efekt. Miejsce zyskało inne wnętrze i nabrało nowoczesnego charakteru.

 kolorowe dekoracje weselne, szare obrusy na weselukolorowe obrusy na wesele, kolorowe wysokie dekoracje na standach, kolorwe obrusy, trendy slubne 2020wesele w oranżerii, kolorowe obrusy, slub i wesele 2020Dekoracje ślubne - Dorota Rusiniak, Pracownia Florystyczna Niezłe Kwiatki
Zdjęcia - PieczkoPietras

Dominika & Rafał - sesja ślubna w winnicy, soczysta i energetyczna

Jedna z naszych ulubionych realizacji ze względu na intensywny duet kolorów ciemnej zieleni w obrusach z krwistoczerwonymi akcentami kwiatowymi. Całość przygotowana z wielką dbałością o każdy detal. Piękny, odważny bukiet kaskadowy w połączeniu z  zielenią winnicy przygotował obrazek marzeń i inspirację dekoracji na sezon ślubny 2020. Złote dodatki w postaci podtalerzy i sztućców wraz z zielonymi serwetami dodały szyku i podkreśliły elegancki charakter sesji. Stylowo i wyraziście.

sesja w winnicy, zielone obrusy ślubnezielone obrusy ślubne, kolorowe wesele, kolorowe dekoracje na slubi wesele 2020zielone obrusy ślubnebukiet ślubny kaskadowy, trendy slubne 2020, slub wesele 2020Dekoracje florystyczne - Dorota Rusiniak, Pracownia Florystyczna Niezłe Kwiatki
Zdjęcie - Anka Robi Zdjęcia


 Tekst, dekoracje florystyczne i aranżacje: Dorota Rusiniak, Pracownia Florystyczna Niezłe Kwiatki,
www.niezlekwiatki.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj