Wielka, walijska opowieść, czyli trailer ślubny Alicji & Carwyna

Magiczna Walia przyciąga niezmiennie niezwykle urokliwymi widokami - połączenie strzelistych, stromych klifów rzeźbionych falami wzburzonego morza, nostalgicznych, bezkresnych wrzosowisk i gęstych, zielonych lasów z pasmem górskim może uwieść niejednego podróżnika. Nic dziwnego, że kiedy skontaktowali się z nami Alicja i Carwyn z pytaniem, czy udokumentujemy dla nich ich ślub i wesele, z ogromną przyjemnością powiedzieliśmy "tak, będziemy"!

 ślub wesele polska walia polsko walijskie wesele kamerzysta na wesele filmowiec na ślub filmowiec na wesele Charles Studio Karol Kania

W dzisiejszym filmie przeniesiemy Was wszystkich, drodzy Czytelnicy, do miejsca, w którym widoki zapierają dech w piersi. Morze, plaża, klify, szum wiatru, a to wszystko jest tylko pięknym tłem dla wielkiej miłości dwójki ludzi. Alicja & Carwyn – dziękujemy, że mogliśmy być częścią Waszej życiowej miłosnej przygody.

ślub wesele polska walia polsko walijskie wesele kamerzysta na wesele filmowiec na ślub filmowiec na wesele Charles Studio Karol Kania

 

A o to parę słów przesłanych po obejrzeniu filmu od naszych klientów:

To nie takie proste opisać coś niesamowitego, coś co sprawia, że łzy nachodzą do oczu z każdą chwilą coraz bardziej, coś co zapiera dech w piersiach…Praca jaką wykonał zespół ”Charles Studio” to profesjonalizm na najwyższym poziomie, a co za tym idzie nasz komfort w dniu ślubu, czuliśmy się nie skrępowani obecnością kamery, panowie zrobili wrażenie na wszystkich razem i każdym z osobna. Rozumieją się bez słów, pracują jako zgrany team. Mają głowę pełną nowatorskich pomysłów i wizji, które tworzą niezapomnianą pamiątkę oraz wrażenia, które na zawsze w pamięci zostaną.Polecamy ‚Charles-Studio’ ludzi z pasją i ogromnym talentem przyszłym Parom Młodym-NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ! Współpraca z Wami to sama przyjemność, lepiej nie mogliśmy trafić! Dziękujemy!

Charles-Studio –> A professional company to the highest standards, a team of many talents, highly recommended for any occasion, breath taking memories.

Zobaczcie, jak wyglądał magiczny dzień Alicji i Carwyna!

 

Tekst, zdjęcia, film: Charles Studio, Karol Kania, 
www.charles-studio.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj