Trailer ślubny z magicznego dnia Kasi i Rafała

Uwielbiamy Pary Młode, które są niezwykle kreatywne i oprócz urozmaicenia wesela ciekawymi atrakcjami, dbają nie tylko o dobrą atmosferę, ale i także przepiękne wnętrza i kadry.

ślub wesele przyjęcie ślubne przyjęcie weselne film ślubny trailer ślubny filmowiec na ślub filmowiec na wesele kamerzysta na ślub kamerzysta na wesele Karol Kania Charles Studio abcslubu

Przygotowaliśmy dzisiaj dla Was zupełnie nowy film, z przepiękną Parą Młodą, zakochaną w sobie do szaleństwa! . Przedstawiamy Kasię i Rafała! Młodzi uwiedli nas nie tylko ogromem pozytywnych emocji, ale też odwagą i dystansem oraz głową pełną pomysłów.

ślub wesele przyjęcie ślubne przyjęcie weselne film ślubny trailer ślubny filmowiec na ślub filmowiec na wesele kamerzysta na ślub kamerzysta na wesele Karol Kania Charles Studio abcslubuślub wesele przyjęcie ślubne przyjęcie weselne film ślubny trailer ślubny filmowiec na ślub filmowiec na wesele kamerzysta na ślub kamerzysta na wesele Karol Kania Charles Studio abcslubu

Kasia i Rafał pragnęli ślubu i wesela w stylu slow, z plenerową przysięgą na wolnym powietrzu i takie przyjęcie również zorganizowali. Taka Para Młoda to marzenie każdego filmowca - Kasia i Rafał zadbali również o unikatowe tło dla przygotowań do ślubu i wesela, które odbyły się nie byle gdzie, a w słynnej Sky Tower - najwyższym budynku we Wrocławiu.

Zobaczcie, jak wyglądał magiczny dzień z życia Kasi i Rafała. Kochani, wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!

 

Tekst, film: Charles Studio Karol Kania
www.charles-studio.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj