Jak się ubrać na sesję ślubną?

Ślub. To bardzo podniosłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Przygotowania do tego wyjątkowego dnia trwają czasem naprawdę długo. W końcu- wszystko musi wypaść idealnie! Suknia, garnitur, kwiaty, kościół, sala weselna, auto… Dużo tego, ale w końcu- to wyjątkowy dzień, musi być bajecznie!

ślub wesele sesja ślubna sesja poślubna sesja zdjęciowa foto ślubna fotografia ślubna laboratorium fotograficzne CEWE

Ku pamięci!

Gdy przychodzi ten długo wyczekiwany dzień, często stres, trema czy wszystko będzie tak, jak trzeba jest tak duży, że kiedy budzimy się dnia następnego - niewiele pamiętamy. Ślub to ogromne emocje, a one czasami sprawiają, że nie wszystko zapada w naszej pamięci. Wiele osób, by zachować ten dzień na długo, by za kilka lat móc przeżyć to wydarzenie raz jeszcze lub oglądać je z dziećmi dużo uwagi przywiązuje również do wyboru dobrej ekipy, która utrwali to, co najpiękniejsze przy pomocy filmu, ale także i zdjęć. Wiele osób decyduje się na wykonanie również specjalnej sesji ślubnej, już po wszystkich uroczystościach.

Wybór miejsca na sesję

Wielu fotografów wręcz prześciga się z ofertą, by zaproponować wyjątkowe i unikatowe zdjęcia młodej parze. Zdjęciowe sesje ślubne wykonywane mogą być zarówno w studio fotograficznym, choć chyba o wiele większym zainteresowaniem, cieszą się sesje plenerowe. Na plaży, w lesie, w polu, czy pobliskim parku. Otoczenie bywa różne, w zależności od gusta młodych i możliwości fotografa. Pozostaje jeszcze kwestia wyglądu, ubioru, fryzury i makijażu. Na co się zdecydować?

Przygotowanie do ślubnej sesji

Jest to jedna z nielicznych sesji zdjęciowych, gdy młoda para nie ma problemu z podjęciem decyzji “Co ja mam na siebie włożyć?”. Zarówno pani młoda, jak i pan młody decydują się na założenie swoich wyjątkowych, przygotowywanych na ten jedyny dzień strojów. Suknie ślubne i garnitury, kolejny raz przeżywają ten wyjątkowy dzień. Fotografowie radzą zazwyczaj, aby w dniu sesji plenerowej, przygotowania nieco ograniczyć w porównaniu do tego, co działo się w dniu ślubu. Modele powinni zadbać przede wszystkim o czyste włosy, a także delikatny makijaż. Tyczy się to również panów. Puder, który lekko zmatowi skórę, dzięki czemu zdjęcia wyjdą jeszcze lepsze.
 
Materiał został przygotowany przy współprac z laboratorium fotograficznym CEWE.

 

Materiał zewnętrzny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj