Wieńce ślubne i żyrandole kwiatowe na ślub i wesele - HIT ślubny 2015

Żyrandole kwiatowe i wieńce ślubne to oryginalny trend weselny, który może zdominować sezon "ślub i wesele 2015" w temacie dekoracji ślubnych.

Zawieszone u sufitu wieńce ślubne i podobne w formie żyrandole kwiatowe, od lat goszczą na naszym rynku, ale najczęściej widoczne były w okresie świąteczno-zimowym.
Jednak świat ślubów i wesel zaczął je wykorzystywać pod swój użytek - i bardzo dobrze. Te piękne kompozycje, ze zwisającymi kwiatami tworzą niesamowity, romantyczny klimat ceremonii. Można je wieszać właściwie wszędzie, ale najpiękniej wyglądają zawieszone przy suficie lub wymiennie zamiast tradycyjnych żyrandoli, których oświetlenia właściwie nie wykorzystuje się podczas przyjęcia weselnego.

Wieńce ślubne na ślub i wesele

To genialna propozycja dla ślubów i wesel vintage, rustykalnych oraz modnych w tym sezonie wesel boho. Wieńce ślubne mogą być zrobione wyłącznie na bazie gałęzi, zielonego eukaliptusa i zielonych roślin w formie bardzo ułożonej lub podane zupełnie "niegrzeczne" z dodatkiem zwisających kwiatów, żarówek czy też kryształków. Wieńce kwiatowe na ślub wiesza się również za Parą Młodą, na ławkach w kościele, a także stawia jako kompozycje na stołach weselnych. Ich wielkość, wygląd i miejsce zależne jest od pomysłu i kreatywności duetu Para Młoda i florysta.

Wieńce jako dekoracja ślubnaWieńce, wianki jako dekoracja ślubna za Parą Młodą
Wykonanie wieńców - Julia Szymczuk-Rozbicka, Tajemniczy Ogród, Warszawa
Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny
zielone kwietne wieńce na ślub, kwiatowe żyrandole na wesele, dekoracje ślubne 2015 zielone kwietne wieńce na ślub, kwiatowe żyrandole na wesele, dekoracje ślubne 2015 zielone kwietne wieńce na ślub, kwiatowe żyrandole na wesele, dekoracje ślubne 2015Wieńce, wianki jako dekoracja ślubna i żyrandol na stołami
Wykonanie wieńców - Julia Szymczuk-Rozbicka, Tajemniczy Ogród, Warszawa
Wnętrza - Folwark Zalesie

Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Żyrandole kwiatowe na ślub i wesele

Pomysł na żyrandole kwiatowe przyszedł do nas, jak zwykle, zza oceanu. To niecodzienna forma dekoracji ślubnych, ale wyjątkowo romantyczna i piękna.
Żyrandole mogą być zrobione wyłącznie z żywych kwiatów albo kwiaty mogą być dowieszane do stelaży lamp tradycyjnych. Żyrandole ślubne mogą być wykonane właściwie w każdym temacie ślubnym i stylu, więc warto się nad nimi zastanowić w sezonie ślubnym 2015. Mogą przyjmować różne formy i kolory.
Idealnie, gdyby nad każdym stołem weselnym została zawieszona jedna sztuka, ale w praktyce często bywa to niemożliwe. Mało miejsc weselnych ma sufit przygotowany do takich mocowań. Co wtedy? Wtedy szuka się miejsc, które utrzymają ciężar kwiatów i pomysł zawieszenia ustala się zgodnie z możliwościami sali. Niekoniecznie wszystkie żyrandole muszą być równej wielkości, można je zróżnicować wielkością i wysokością zawieszenia, tworząc piękny trójwymiarowy obraz.

żyrandole kwiatowe na ślubżyrandole kwiatowe na ślub i weseleŻyrandole kwiatowe na ślub i wesele
Wykonanie żyrandoli kwiatowych - Hubert Lamański, Flower Land
Zdjęcia - Iwaszko
zyrandole kwiatoweŻyrandole kwiatowe na ślub i wesele ze szklanymi bombkami
Wykonanie żyrandoli kwiatowych - Violetta Krzaczek Retroflexus
Zdjęcie - Atelier Pryzmat

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Skomentuj