Urządzamy wieczór panieński: co kupić na prezent?

Prezent na wieczór panieński to ważna kwestia, której nie sposób pominąć. Jaki prezent wybrać, by przyszła Panna Młoda padła z wrażenia? Zobacz najciekawsze pomysły!

wieczór panieński prezenty na wieczór panieński pomysły na prezenty podarunki trendy inspiracje ślubne weselne

Wieczór panieński prezentem samym w sobie?

Tak, jeśli planujecie porwać Pannę Młodą do SPA lub na Bali – faktycznie wieczór panieński już sam w sobie może być niezapomnianym przeżyciem i pięknym prezentem dla przyszłej mężatki. Jeżeli jednak w planach jest tradycyjna impreza, trudno będzie udawać, że wspomnienie wspólnie spędzonego czasu to wystarczająca pamiątka po życiu singielki.

Jeśli nie planujecie wieczoru panieńskiego nie z tej Ziemi, który już sam w sobie będzie sporym kosztem i niezapomnianą przygodą, nie można zapomnieć o prezencie dla przyszłej Panny Młodej.

Jaki prezent na wieczór panieński wybrać?

Prezent na wieczór panieński powinien być dostosowany do atmosfery panującej podczas imprezy. Jeżeli przyszła Panna Młoda jest legendarną imprezowiczką i planujecie szaloną noc pełną grzesznych wybryków, wyrazisty prezent będzie jak najbardziej na miejscu. Jeżeli jednak spotkanie jest bardziej kameralne, a przyszła mężatka jest raczej zachowawcza, warto wziąć to pod uwagę wybierając prezent. Są też oczywiście warianty pośrednie, ale pamiętajmy, że żeby dobrze trafić z prezentem na wieczór panieński, trzeba przede wszystkim dobrze znać bohaterkę spotkania.

Najlepsze pomysły na prezent na wieczór panieński:

Wibrator – klasyka gatunku i niekwestionowany mistrz ceremonii. Wibrator to sprawdzony pomysł na prezent na wieczór panieński.

Voucher do seks shopu – propozycja dla tych, którzy nie znają zbyt dobrze przyszłej Panny Młodej.

Seksowna bielizna lub fikuśny kostium – niezbędne będzie sprawdzenie wymiarów obdarowywanej.

Eleganckie wydanie kamasutry – klasyka gatunku w nieco grzeczniejszej wersji.

Album ze zdjęciami z czasów panieńskich – dobra propozycja zwłaszcza dla dziewczyn, które długo się znają.

Zestaw przyszłej Pani Domu – czyli np. fartuszek, wałek, gumowe rękawice i miotła –fajny pomysł na prezent z przymrużeniem oka, ale dobrze, jeśli nie będzie to jedyna pamiątka z tego wieczoru.

Voucher do SPA lub na masaż – doceni każda dziewczyna.

Para czerwonych szpilek – symbol singielskich czasów.

Wszystkie sezony ulubionego serialu – na ewentualne ciche dni i wieczory.

Ile powinien kosztować prezent na wieczór panieński?

Wieczór panieński to ważny moment w życiu każdej kobiety, która wychodzi za mąż, dlatego dobrze jest podarować jej coś więcej niż bukiet kwiatów, które po tygodniu uschną. Wszystko zależy oczywiście od tego, ile osób się na niego składa i jaka jest zasobność portfela organizatorek, ale jeśli tylko macie taką możliwość, w prezent na wieczór panieński wypada zainwestować. Popularnym rozwiązaniem na chwilowy brak gotówki jest chwilówka, ale jeśli zebranie odpowiednich środków to rzeczywiście kwestia kilku dni, czasem lepiej po prostu wybrać coś tańszego lub złożyć się w więcej osób.

Tekst: Kobietazkasa.pl
www.kobietazkasa.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

Skomentuj