Ultrafiolet - Kolor roku 2018!

Mamy to! Instytut Pantone właśnie ujawnił kolor roku 2018 - ULTRAFIOLET. Nie jest to do końca zaskoczenie, bo w palecie wiosna 2018 były aż 4 odcienie fioletowego i nasze typy krążyły właśnie wokół fioletu lub cherry tomato.

 

 

Ultrafiolet - Kolor roku 2018

Niespotykanie prowokujący, odważny, nieco kosmiczny - taki jest kolor roku 2018. Przyciąga nowoczesność, pomysłowość i wizjonerskie myślenie. Futurystyczny i zaskakujący. Ultrafiolet to barwa na bazie iluminacji niebiesko-fioletowej.

Złożony i kontemplacyjny z całą zawartością tajemnicy kosmosu. To jakby spojrzenie w nieskończone niebo i tego, co jest poza nim. 


Bukiet ślubny w kolorze ultrafioletu - Tajemniczy Ogród, Warszawa
Futurystyczny wianek ślubny - Pracownia Florystyczna Flower Land, zdjęcie - Elmero
Zdjęcie z Parą - Kolor Selektywny

Ultrafiolet odważny i pełen emocji sprawdzi się na weselu w każdym klimacie. Monolityczny, sprawdzi się idealnie w eleganckich miejscach, a ten niegrzeczny w formie i kolorach będzie świetnie bawił oczy na weselach w stylu boho czy hippie. To kolor mocny, ekspresyjny, a nawet nieco mistyczny.

Czy kolor roku 2018 - ultrafiolet porwie za sobą nadchodzący sezon? Jesteśmy ciekawe. Po delikatnym i naturalnym greenery może to dobry czas na powrót do energii kolorów.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj