Leśne wesele jako motyw przewodni - inspiracje ślubne 2018

Dlaczego warto wybrać motyw przewodni na swoje wesele? Głównie po to by nadać spójności i konsekwencji całemu pomysłowi na wesele - na co bardzo często decydują się  Pary Młode.
Decyzja ta jest niełatwa gdyż możliwości są nieograniczone. Jeśli jesteście parą, która kocha naturę, zieleń i drewno połączone z klasyczną bielą - to prawdopodobnie  leśny motyw wesela skradnie  Wasze serce. Zajrzyjcie w nasze propozycje i inspiracje.

Leśne wesele - pomysł przewodni wesela 

motyw przewodni ślubu leśny stylizacja Suknie ślubne: Patricia Szlażko Atelier
Fryzury: Salon Dla Ciebie
Bukiet ślubny,wiane, bransoletka kwiatowa: Hubert Lamński Flower Land

 

Zacznijmy od stylizacji Pary Młodej.  Delikatna i zwiewna z dodatkiem koronek suknia ślubna będzie idealnym wyborem, do tego rozpuszczone włosy, luźne lub delikatnie związane, udekorowane opaską lub pięknym wiankiem ślubnym. Dopełnieniem będzie leśny i nieregularny bukiet ślubny. Dla Pana Młodego proponujemy klasyczny garnitur w odcieniach granatu plus butonierkę nawiązująca do leśnego klimatu.

 motyw przewodni slubu leśny dekoracje slubnePomysł na leśne wesele - dekoracje oraz aranżacja stołu weselnego: Hubert Lamański Flower Land

 

Leśne dekoracje na weselu

Zieleń, mech, zapach lasu to chcemy osiągnąć planując ślub i wesele z motywem przewodnim lasu- nie oznacza to, że miejscem ceremonii i zabawy musi być sam las! Aby Wasze marzenie się spełniło wystarczy odpowiednia oprawa florystyczna. Roślinne instalacje, kwiatowe obręcze i girlandy z leśnymi pnączami dadzą spektakularny efekt. Stoły weselne proponujemy udekorować kompozycjami z mchu i paproci dla dodatkowego efektu mini las w słoikach lub szklanych kulach.

 

 

 

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj