Samochód do ślubu - jak wybrać?

Jak przygotowania do ślubu to oczywiście wybór samochodu, który zawiezie nowożeńców do kościoła bądź urzędu stanu cywilnego, a także na przyjęcie weselne. Jakie modele aut cieszą się największą popularnością i na jakie kwestie zwrócić uwagę, szukając takiego pojazdu? Poniżej garść wskazówek. Zachęcamy do lektury!

ślub wesele auto do ślubu auto na ślub wypożyczenie auta do ślubu inspiracje trendy ślubne sklasadoslubu.pl

Jak przygotowania do ślubu to oczywiście wybór samochodu, który zawiezie nowożeńców do kościoła bądź urzędu stanu cywilnego, a także na przyjęcie weselne. Jakie modele aut cieszą się największą popularnością i na jakie kwestie zwrócić uwagę, szukając takiego pojazdu? Poniżej garść wskazówek. Zachęcamy do lektury! 

Samochód ślubny ‒ szeroki wybór 

Wybór samochodu do ślubu to wbrew pozorom dość trudne zadanie. W kilka minut znajdziemy propozycje różnego typu aut wielu marek, między innymi takich, jak Mercedes, Audi, Porsche, Ferrari i wiele, wiele innych. Młodzi wybierać mogą między  modelami klasycznymi, retro limuzynami  i nowoczesnymi, eleganckimi oraz sportowymi.

Samochód o ślubu - na co zwrócić uwagę? 

Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji dotyczącej wyboru odpowiedniego pojazdu? Przede wszystkim wymienić tutaj możemy: 

  • Styl innych dodatków weselnych i stylizacji państwa młodych ‒ jeśli nowożeńcy chcą postawić na stylizacje w stylu retro, doskonałym wyborem będzie pojazd zabytkowy, jeśli natomiast skłaniają się w stronę nowoczesnych kreacji i dodatków, idealny będzie nowoczesny pojazd. 
  • Pora roku ‒ znaczenie ma także pora roku. Jeśli ślub odbędzie się latem, a para młoda ma do pokonania sporą liczbę kilometrów, auto bez klimatyzacji może okazać się średnio komfortowe. 
  • Wielkość ‒ pamiętajmy też o tym, że samochód powinien być wygodny i zapewniać doskonały komfort jazdy – w przypadku dużych, bogato zdobionych sukienek ślubnych jest to nieco utrudnione. Przemyślmy czy w samochodzie będzie nam wygodnie i, czy będzie w nim dość miejsca na sukienkę panny młodej. Zbyt mało miejsca na tylnym siedzeniu samochodu może  poskutkować pognieceniem sukienki.  
  • Cena ‒ oprócz samego modelu samochodu powinniśmy zwrócić uwagę na cenę wynajmu oraz na to, co dana cena obejmuje. Sprawdzić, czy w koszty wynajmu wliczony jest także dojazd we wskazane miejsce, dekoracja. 

S-klasa do ślubu - retro limuzyna do ślubu 

Ostatnimi czasy dużym powodzeniem cieszą się samochody zabytkowe. Takie auta uznawane są za samochody z duszą, doskonale prezentują się na zdjęciach ślubnych i są prawdziwą rzadkością. Wszystkim narzeczonym szukającym pięknego klasyka do ślubu polecamy ofertę firmy sklasadoslubu.pl. Wspomina firma proponuje wynajem wyjątkowej retro limuzyny, Mercedesa W 108 z 1969 roku. Połyskująca w słońcu piaskowa karoseria, skórzana tapicerka oraz oldschoolowe elementy sprawiają, że samochód prezentuje się przepięknie. Oferta obejmuje wynajem auta, obsługę szofera, a także mini sesję zdjęciową gratis. 

Podsumowanie 

Wybór samochodów do ślubu jest bardzo szeroki. Nowożeńcy wybierać mogą między modelami klasycznymi i nowoczesnymi, sportowymi i eleganckimi. Przy wyborze auta dobrze pod uwagę  wziąć styl dodatków weselnych i stylizacji państwa młodych, wielkość auta także porę roku.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj